GUALA DISPENSING S.R.L.

GUALA DISPENSING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 39851177, Nr. Reg. Com. J2019000460118. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2222 - Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic. Societatea a fost înființată la data de 10 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, COM. BUCHIN, ŞOS. LUNCA GROFULUI, NR.5, cod poștal 327055. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GUALA DISPENSING S.R.L.
CUI
39851177
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000460118
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 septembrie 2018
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, COM. BUCHIN, ŞOS. LUNCA GROFULUI, NR.5
Cod poștal
327055
Cod CAEN
2222
Domeniu de activitate
Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic

Situații financiare

În 2024, GUALA DISPENSING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 111.426.907 lei, un profit net de 8.464.131 lei și un număr mediu de 147 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25,0 mil.025,0 mil.50,0 mil.75,0 mil.100 mil.125 mil.20182019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 411.329 lei2021 · Cifra de afaceri: 41.492.700 lei2022 · Cifra de afaceri: 97.837.951 lei2023 · Cifra de afaceri: 91.905.902 lei2024 · Cifra de afaceri: 111.426.907 lei2018 · Profit net: −6.434 lei2019 · Profit net: −1.752.704 lei2020 · Profit net: −6.344.452 lei2021 · Profit net: −11.325.290 lei2022 · Profit net: 1.822.084 lei2023 · Profit net: 1.169.314 lei2024 · Profit net: 8.464.131 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 411.329 lei20202021: 41.492.700 lei20212022: 97.837.951 lei20222023: 91.905.902 lei20232024: 111.426.907 lei111 mil.2024
Profit net lei
2018: −6.434 lei20182019: −1.752.704 lei20192020: −6.344.452 lei20202021: −11.325.290 lei−11,3 mil.20212022: 1.822.084 lei20222023: 1.169.314 lei20232024: 8.464.131 lei8,5 mil.2024
Indicatori financiari pe ani pentru GUALA DISPENSING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 111.426.907 lei în creștere față de 2023 8.464.131 lei în creștere față de 2023 130.171.172 lei în creștere față de 2023 135.683.683 lei 56.759.404 lei 61.838.050 lei 147 în creștere față de 2023
2023 91.905.902 lei în scădere față de 2022 1.169.314 lei în scădere față de 2022 89.757.215 lei în creștere față de 2022 125.876.752 lei 17.552.110 lei 53.373.919 lei 143 în creștere față de 2022
2022 97.837.951 lei în creștere față de 2021 1.822.084 lei în creștere față de 2021 86.856.205 lei în creștere față de 2021 118.370.638 lei 20.940.329 lei 52.204.604 lei 133 în creștere față de 2021
2021 41.492.700 lei în creștere față de 2020 −11.325.290 lei în scădere față de 2020 84.944.176 lei în scădere față de 2020 117.043.926 lei 18.368.991 lei 50.382.521 lei 96 în creștere față de 2020
2020 411.329 lei −6.344.452 lei în scădere față de 2019 105.224.560 lei în creștere față de 2019 94.045.379 lei 6.180.931 lei −5.103.590 lei 15 în creștere față de 2019
2019 — −1.752.704 lei în scădere față de 2018 43.545.846 lei în creștere față de 2018 41.514.796 lei 3.274.069 lei 1.240.862 lei 3 în creștere față de 2018
2018 — −6.434 lei 510.449 lei 501.955 lei 2.999.855 lei 2.993.566 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare