GV DENIGO INDUSTRY SRL

Radiată din 1 septembrie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

GV DENIGO INDUSTRY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38214400, Nr. Reg. Com. J2023021393403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4639 - Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 13 septembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, NR.146-156, BL.F, ET.2, AP.14. Societatea este radiată din data de 1 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GV DENIGO INDUSTRY SRL
CUI
38214400
Stare
Radiată din 1 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2023021393403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 septembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, NR.146-156, BL.F, ET.2, AP.14
Cod CAEN
4639
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, GV DENIGO INDUSTRY SRL a raportat o pierdere netă de 10.183 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 25.022 lei2018 · Cifra de afaceri: 154.415 lei2019 · Cifra de afaceri: 209.976 lei2020 · Cifra de afaceri: 108.302 lei2021 · Cifra de afaceri: 51.932 lei2022 · Cifra de afaceri: 22.487 lei2023 · Cifra de afaceri: 39.312 lei2017 · Profit net: −586 lei2018 · Profit net: 9.620 lei2019 · Profit net: 5.387 lei2020 · Profit net: 6.412 lei2021 · Profit net: −9.519 lei2022 · Profit net: −4.176 lei2023 · Profit net: −3.646 lei2024 · Profit net: −2.150 lei2025 · Profit net: −10.183 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 25.022 lei20172018: 154.415 lei20182019: 209.976 lei210 mii20192020: 108.302 lei20202021: 51.932 lei20212022: 22.487 lei20222023: 39.312 lei39 mii2023
Profit net lei
2017: −586 lei'172018: 9.620 lei10 mii'182019: 5.387 lei'192020: 6.412 lei'202021: −9.519 lei'212022: −4.176 lei'222023: −3.646 lei'232024: −2.150 lei'242025: −10.183 lei−10 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GV DENIGO INDUSTRY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −10.183 lei în scădere față de 2024 55.889 lei în creștere față de 2024 — 3.264 lei −52.625 lei —
2024 — −2.150 lei în creștere față de 2023 55.839 lei în creștere față de 2023 — 13.396 lei −42.443 lei —
2023 39.312 lei în creștere față de 2022 −3.646 lei în creștere față de 2022 54.239 lei în creștere față de 2022 0 lei 13.946 lei −40.293 lei —
2022 22.487 lei în scădere față de 2021 −4.176 lei în creștere față de 2021 27.076 lei în scădere față de 2021 140 lei 34.373 lei 7.437 lei —
2021 51.932 lei în scădere față de 2020 −9.519 lei în scădere față de 2020 49.834 lei în scădere față de 2020 978 lei 60.469 lei 11.613 lei —
2020 108.302 lei în scădere față de 2019 6.412 lei în creștere față de 2019 78.039 lei în scădere față de 2019 2.902 lei 96.269 lei 21.132 lei —
2019 209.976 lei în creștere față de 2018 5.387 lei în scădere față de 2018 164.565 lei în creștere față de 2018 2.369 lei 176.916 lei 14.720 lei —
2018 154.415 lei în creștere față de 2017 9.620 lei în creștere față de 2017 143.808 lei în creștere față de 2017 3.692 lei 149.450 lei 9.334 lei 0 în scădere față de 2017
2017 25.022 lei −586 lei 53.597 lei 671 lei 52.540 lei −386 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare