GVI SCAV S.R.L.

GVI SCAV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 41760968, Nr. Reg. Com. J2019001685332. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 14 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT ARBORE COM. ARBORE, NR.1776, cod poștal 727015. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GVI SCAV S.R.L.
CUI
41760968
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001685332
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 octombrie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT ARBORE COM. ARBORE, NR.1776
Cod poștal
727015
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2025, GVI SCAV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 595.648 lei, un profit net de 140.345 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 314.358 lei2021 · Cifra de afaceri: 386.026 lei2022 · Cifra de afaceri: 811.452 lei2023 · Cifra de afaceri: 326.989 lei2024 · Cifra de afaceri: 371.845 lei2025 · Cifra de afaceri: 595.648 lei2020 · Profit net: 179.140 lei2021 · Profit net: 136.582 lei2022 · Profit net: 412.539 lei2023 · Profit net: 6.969 lei2024 · Profit net: 1.625 lei2025 · Profit net: 140.345 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 314.358 lei20202021: 386.026 lei20212022: 811.452 lei811 mii20222023: 326.989 lei20232024: 371.845 lei20242025: 595.648 lei596 mii2025
Profit net lei
2020: 179.140 lei20202021: 136.582 lei20212022: 412.539 lei413 mii20222023: 6.969 lei20232024: 1.625 lei20242025: 140.345 lei140 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GVI SCAV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 595.648 lei în creștere față de 2024 140.345 lei în creștere față de 2024 401.671 lei în creștere față de 2024 324.463 lei 217.793 lei 140.585 lei 1 în scădere față de 2024
2024 371.845 lei în creștere față de 2023 1.625 lei în scădere față de 2023 115.954 lei în scădere față de 2023 208.432 lei 238.895 lei 331.373 lei 3
2023 326.989 lei în scădere față de 2022 6.969 lei în scădere față de 2022 337.465 lei în creștere față de 2022 248.447 lei 418.766 lei 329.748 lei 3
2022 811.452 lei în creștere față de 2021 412.539 lei în creștere față de 2021 146.061 lei în creștere față de 2021 216.627 lei 342.213 lei 412.779 lei 3
2021 386.026 lei în creștere față de 2020 136.582 lei în scădere față de 2020 122.269 lei în creștere față de 2020 193.771 lei 244.420 lei 315.922 lei 3 în creștere față de 2020
2020 314.358 lei 179.140 lei 10.242 lei 3.704 lei 185.878 lei 179.340 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare