GWAY SOLUTIONS S.R.L.

GWAY SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40941966, Nr. Reg. Com. J2019004807409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 9 aprilie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ȘOS VIRTUŢII, NR.22, BL.R10, SC.1, ET.6, AP.25, cod poștal 060787. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GWAY SOLUTIONS S.R.L.
CUI
40941966
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019004807409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 aprilie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ȘOS VIRTUŢII, NR.22, BL.R10, SC.1, ET.6, AP.25
Cod poștal
060787
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2024, GWAY SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.469 lei, o pierdere netă de 45.820 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 250.242 lei2020 · Cifra de afaceri: 408.974 lei2021 · Cifra de afaceri: 428.659 lei2022 · Cifra de afaceri: 527.177 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.469 lei2019 · Profit net: 225.729 lei2020 · Profit net: 368.053 lei2021 · Profit net: 378.924 lei2022 · Profit net: 421.455 lei2023 · Profit net: 649 lei2024 · Profit net: −45.820 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 250.242 lei20192020: 408.974 lei20202021: 428.659 lei20212022: 527.177 lei527 mii20222023: 11.500 lei20232024: 6.469 lei6 mii2024
Profit net lei
2019: 225.729 lei20192020: 368.053 lei20202021: 378.924 lei20212022: 421.455 lei421 mii20222023: 649 lei20232024: −45.820 lei−46 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru GWAY SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 6.469 lei în scădere față de 2023 −45.820 lei în scădere față de 2023 360.599 lei în creștere față de 2023 327.973 lei 22.404 lei −9.976 lei —
2023 11.500 lei în scădere față de 2022 649 lei în scădere față de 2022 2.786 lei în scădere față de 2022 5.813 lei 32.817 lei 35.844 lei —
2022 527.177 lei în creștere față de 2021 421.455 lei în creștere față de 2021 7.491 lei în creștere față de 2021 8.573 lei 420.613 lei 421.695 lei 1
2021 428.659 lei în creștere față de 2020 378.924 lei în creștere față de 2020 3.383 lei în creștere față de 2020 6.344 lei 376.203 lei 379.164 lei 1
2020 408.974 lei în creștere față de 2019 368.053 lei în creștere față de 2019 3.322 lei în scădere față de 2019 9.942 lei 361.673 lei 368.293 lei 1
2019 250.242 lei 225.729 lei 3.491 lei 5.916 lei 223.504 lei 225.929 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare