GYNIA CONSTRUCT SRL

GYNIA CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 18244253, Nr. Reg. Com. J2005004429123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 22 decembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. G-RAL TRAIAN MOŞOIU, NR.60, cod poștal 400132. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GYNIA CONSTRUCT SRL
CUI
18244253
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005004429123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 decembrie 2005
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. G-RAL TRAIAN MOŞOIU, NR.60
Cod poștal
400132
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, GYNIA CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.127.718 lei, un profit net de 194.898 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 418.738 lei2017 · Cifra de afaceri: 574.579 lei2018 · Cifra de afaceri: 822.162 lei2019 · Cifra de afaceri: 624.856 lei2020 · Cifra de afaceri: 803.464 lei2021 · Cifra de afaceri: 866.594 lei2022 · Cifra de afaceri: 974.773 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.015.146 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.109.227 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.127.718 lei2016 · Profit net: −41.435 lei2017 · Profit net: 139.321 lei2018 · Profit net: 376.715 lei2019 · Profit net: 103.513 lei2020 · Profit net: 143.394 lei2021 · Profit net: 244.502 lei2022 · Profit net: 464.009 lei2023 · Profit net: 499.606 lei2024 · Profit net: 287.630 lei2025 · Profit net: 194.898 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 418.738 lei'162017: 574.579 lei'172018: 822.162 lei'182019: 624.856 lei'192020: 803.464 lei'202021: 866.594 lei'212022: 974.773 lei'222023: 1.015.146 lei'232024: 1.109.227 lei'242025: 1.127.718 lei1,1 mil.'25
Profit net lei
2016: −41.435 lei−41 mii'162017: 139.321 lei'172018: 376.715 lei'182019: 103.513 lei'192020: 143.394 lei'202021: 244.502 lei'212022: 464.009 lei'222023: 499.606 lei500 mii'232024: 287.630 lei'242025: 194.898 lei195 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GYNIA CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.127.718 lei în creștere față de 2024 194.898 lei în scădere față de 2024 2.630.755 lei în scădere față de 2024 3.816.816 lei 305.215 lei 1.491.451 lei 3
2024 1.109.227 lei în creștere față de 2023 287.630 lei în scădere față de 2023 2.724.597 lei în scădere față de 2023 4.001.499 lei 19.651 lei 1.296.553 lei 3 în creștere față de 2023
2023 1.015.146 lei în creștere față de 2022 499.606 lei în creștere față de 2022 2.966.262 lei în scădere față de 2022 3.667.824 lei 324.088 lei 1.025.650 lei 1
2022 974.773 lei în creștere față de 2021 464.009 lei în creștere față de 2021 3.264.111 lei în scădere față de 2021 3.776.362 lei 13.794 lei 526.045 lei 1
2021 866.594 lei în creștere față de 2020 244.502 lei în creștere față de 2020 3.973.871 lei în scădere față de 2020 3.965.077 lei 70.829 lei 62.035 lei 1
2020 803.464 lei în creștere față de 2019 143.394 lei în creștere față de 2019 4.008.693 lei în scădere față de 2019 4.147.157 lei 134.149 lei 272.613 lei 1
2019 624.856 lei în scădere față de 2018 103.513 lei în scădere față de 2018 4.171.841 lei în scădere față de 2018 4.161.774 lei 135.879 lei 129.219 lei 1 în scădere față de 2018
2018 822.162 lei în creștere față de 2017 376.715 lei în creștere față de 2017 4.755.473 lei în scădere față de 2017 4.356.460 lei 407.684 lei 25.705 lei 2
2017 574.579 lei în creștere față de 2016 139.321 lei în creștere față de 2016 5.413.470 lei în scădere față de 2016 3.510.269 lei 503.426 lei −1.369.113 lei 2
2016 418.738 lei −41.435 lei 6.128.723 lei 3.750.181 lei 293.816 lei −2.040.437 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.