GYNMED JURAVLE S.R.L.

GYNMED JURAVLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 44860147, Nr. Reg. Com. J17/1452/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 7 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. GRIVIŢEI, NR.2, BL.B, SC.1, ET.9, AP.55, cod poștal 800209. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GYNMED JURAVLE S.R.L.
CUI
44860147
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/1452/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 septembrie 2021
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. GRIVIŢEI, NR.2, BL.B, SC.1, ET.9, AP.55
Cod poștal
800209
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, GYNMED JURAVLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 27.036 lei, o pierdere netă de 4.336 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 8.761 lei2022 · Cifra de afaceri: 28.439 lei2023 · Cifra de afaceri: 46.717 lei2024 · Cifra de afaceri: 66.637 lei2025 · Cifra de afaceri: 27.036 lei2021 · Profit net: 7.700 lei2022 · Profit net: 6.255 lei2023 · Profit net: 7.350 lei2024 · Profit net: 26.963 lei2025 · Profit net: −4.336 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 8.761 lei20212022: 28.439 lei20222023: 46.717 lei20232024: 66.637 lei67 mii20242025: 27.036 lei27 mii2025
Profit net lei
2021: 7.700 lei20212022: 6.255 lei20222023: 7.350 lei20232024: 26.963 lei27 mii20242025: −4.336 lei−4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GYNMED JURAVLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 27.036 lei în scădere față de 2024 −4.336 lei în scădere față de 2024 5.076 lei în creștere față de 2024 35 lei 1.964 lei −3.077 lei —
2024 66.637 lei în creștere față de 2023 26.963 lei în creștere față de 2023 2.379 lei în creștere față de 2023 42 lei 29.596 lei 27.259 lei —
2023 46.717 lei în creștere față de 2022 7.350 lei în creștere față de 2022 189 lei în scădere față de 2022 50 lei 8.044 lei 7.905 lei —
2022 28.439 lei în creștere față de 2021 6.255 lei în scădere față de 2021 6.205 lei în creștere față de 2021 58 lei 12.702 lei 6.555 lei —
2021 8.761 lei 7.700 lei 263 lei — 8.163 lei 7.900 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare