GYNOMEDICA SRL

GYNOMEDICA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 38372133, Nr. Reg. Com. J2017003477139. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. CERNAVODĂ, STR. 9 MAI, NR.3, SPATIU COMERCIAL, BL.D2, SC.C, ET.P. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GYNOMEDICA SRL
CUI
38372133
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003477139
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2017
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. CERNAVODĂ, STR. 9 MAI, NR.3, SPATIU COMERCIAL, BL.D2, SC.C, ET.P
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, GYNOMEDICA SRL a raportat o cifră de afaceri de 412.369 lei, o pierdere netă de 8.702 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 15.251 lei2018 · Cifra de afaceri: 47.872 lei2019 · Cifra de afaceri: 21.941 lei2020 · Cifra de afaceri: 67.189 lei2021 · Cifra de afaceri: 101.562 lei2022 · Cifra de afaceri: 128.002 lei2023 · Cifra de afaceri: 156.491 lei2024 · Cifra de afaceri: 86.638 lei2025 · Cifra de afaceri: 412.369 lei2017 · Profit net: 13.394 lei2018 · Profit net: 43.697 lei2019 · Profit net: 10.273 lei2020 · Profit net: 54.923 lei2021 · Profit net: 55.839 lei2022 · Profit net: 62.064 lei2023 · Profit net: −56.689 lei2024 · Profit net: −124.231 lei2025 · Profit net: −8.702 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 15.251 lei'172018: 47.872 lei'182019: 21.941 lei'192020: 67.189 lei'202021: 101.562 lei'212022: 128.002 lei'222023: 156.491 lei'232024: 86.638 lei'242025: 412.369 lei412 mii'25
Profit net lei
2017: 13.394 lei'172018: 43.697 lei'182019: 10.273 lei'192020: 54.923 lei'202021: 55.839 lei'212022: 62.064 lei62 mii'222023: −56.689 lei'232024: −124.231 lei−124 mii'242025: −8.702 lei−9 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GYNOMEDICA SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 412.369 lei în creștere față de 2024 −8.702 lei în creștere față de 2024 304.613 lei în scădere față de 2024 297.756 lei 7.625 lei 768 lei 1
2024 86.638 lei în scădere față de 2023 −124.231 lei în scădere față de 2023 393.138 lei în scădere față de 2023 371.085 lei 31.523 lei 9.470 lei 1
2023 156.491 lei în creștere față de 2022 −56.689 lei în scădere față de 2022 651.628 lei în creștere față de 2022 665.963 lei 119.367 lei 133.702 lei 1
2022 128.002 lei în creștere față de 2021 62.064 lei în creștere față de 2021 116.553 lei în creștere față de 2021 270.498 lei 36.445 lei 190.390 lei —
2021 101.562 lei în creștere față de 2020 55.839 lei în creștere față de 2020 71.392 lei în creștere față de 2020 191.188 lei 8.530 lei 128.326 lei —
2020 67.189 lei în creștere față de 2019 54.923 lei în creștere față de 2019 435 lei în creștere față de 2019 — 72.922 lei 72.487 lei —
2019 21.941 lei în scădere față de 2018 10.273 lei în scădere față de 2018 313 lei în creștere față de 2018 — 67.877 lei 67.564 lei —
2018 47.872 lei în creștere față de 2017 43.697 lei în creștere față de 2017 0 lei în scădere față de 2017 — 57.291 lei 57.291 lei —
2017 15.251 lei 13.394 lei 1.758 lei — 15.352 lei 13.594 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare