GYÖRGYILYÉS S.R.L.

Radiată din 10 iunie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

GYÖRGYILYÉS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 41418761, Nr. Reg. Com. J14/449/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. CSÁSZÁR BÁLINT, NR.1, BL.14, SC.B, ET.3, AP.13, cod poștal 520032. Societatea este radiată din data de 10 iunie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GYÖRGYILYÉS S.R.L.
CUI
41418761
Stare
Radiată din 10 iunie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J14/449/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2019
Județ
Covasna
Sediul social
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. CSÁSZÁR BÁLINT, NR.1, BL.14, SC.B, ET.3, AP.13
Cod poștal
520032
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2024, GYÖRGYILYÉS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 28.592 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 21.736 lei2020 · Cifra de afaceri: 103.340 lei2021 · Cifra de afaceri: 151.299 lei2022 · Cifra de afaceri: 180.851 lei2023 · Cifra de afaceri: 127.876 lei2019 · Profit net: 967 lei2020 · Profit net: 52.559 lei2021 · Profit net: 87.613 lei2022 · Profit net: 18.579 lei2023 · Profit net: 26.899 lei2024 · Profit net: −28.592 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 21.736 lei20192020: 103.340 lei20202021: 151.299 lei20212022: 180.851 lei181 mii20222023: 127.876 lei128 mii2023
Profit net lei
2019: 967 lei20192020: 52.559 lei20202021: 87.613 lei88 mii20212022: 18.579 lei20222023: 26.899 lei20232024: −28.592 lei−29 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru GYÖRGYILYÉS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −28.592 lei în scădere față de 2023 30.317 lei în scădere față de 2023 — 1.965 lei −28.352 lei 1 în scădere față de 2023
2023 127.876 lei în scădere față de 2022 26.899 lei în creștere față de 2022 46.477 lei în creștere față de 2022 5.399 lei 68.895 lei 27.817 lei 2 în scădere față de 2022
2022 180.851 lei în creștere față de 2021 18.579 lei în scădere față de 2021 7.942 lei în creștere față de 2021 — 137.860 lei 129.918 lei 3 în creștere față de 2021
2021 151.299 lei în creștere față de 2020 87.613 lei în creștere față de 2020 353 lei în scădere față de 2020 — 141.692 lei 141.339 lei 2 în creștere față de 2020
2020 103.340 lei în creștere față de 2019 52.559 lei în creștere față de 2019 6.028 lei în creștere față de 2019 — 59.754 lei 53.726 lei 1 în scădere față de 2019
2019 21.736 lei 967 lei 217 lei — 1.384 lei 1.167 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare