GZ SMART ACCOUNTING S.R.L.

GZ SMART ACCOUNTING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 44758989, Nr. Reg. Com. J2021003936123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 18 august 2021. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ROMUL LADEA, NR.23, CORP C1. BIROU NR. 4. PARTER, cod poștal 400481. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GZ SMART ACCOUNTING S.R.L.
CUI
44758989
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021003936123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 august 2021
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ROMUL LADEA, NR.23, CORP C1. BIROU NR. 4. PARTER
Cod poștal
400481
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, GZ SMART ACCOUNTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 552.298 lei, un profit net de 124.078 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 24.002 lei2022 · Cifra de afaceri: 129.100 lei2023 · Cifra de afaceri: 255.455 lei2024 · Cifra de afaceri: 358.475 lei2025 · Cifra de afaceri: 552.298 lei2021 · Profit net: 5.862 lei2022 · Profit net: 60.931 lei2023 · Profit net: 71.088 lei2024 · Profit net: 78.048 lei2025 · Profit net: 124.078 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 24.002 lei20212022: 129.100 lei20222023: 255.455 lei20232024: 358.475 lei20242025: 552.298 lei552 mii2025
Profit net lei
2021: 5.862 lei20212022: 60.931 lei20222023: 71.088 lei20232024: 78.048 lei20242025: 124.078 lei124 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GZ SMART ACCOUNTING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 552.298 lei în creștere față de 2024 124.078 lei în creștere față de 2024 148.438 lei în creștere față de 2024 116.518 lei 198.150 lei 165.730 lei 4 în creștere față de 2024
2024 358.475 lei în creștere față de 2023 78.048 lei în creștere față de 2023 130.330 lei în creștere față de 2023 157.375 lei 110.207 lei 136.752 lei 3 în creștere față de 2023
2023 255.455 lei în creștere față de 2022 71.088 lei în creștere față de 2022 10.358 lei în scădere față de 2022 21.776 lei 93.138 lei 104.056 lei 2 în creștere față de 2022
2022 129.100 lei în creștere față de 2021 60.931 lei în creștere față de 2021 19.729 lei în creștere față de 2021 7.750 lei 73.150 lei 61.171 lei 1
2021 24.002 lei 5.862 lei 18.166 lei 4.500 lei 19.728 lei 6.062 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare