HAI FANCU 2017 SRL

Inactivă fiscal din 24 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

HAI FANCU 2017 SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 38029179, Nr. Reg. Com. J03/1954/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4776 - Comert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor; comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 26 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT BRĂDULEŢ COM. BRĂDULEŢ, NR.203. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 24 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HAI FANCU 2017 SRL
CUI
38029179
Stare
Inactivă fiscal din 24 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J03/1954/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iulie 2017
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT BRĂDULEŢ COM. BRĂDULEŢ, NR.203
Cod CAEN
4776
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor; comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate

Situații financiare

În 2023, HAI FANCU 2017 SRL a raportat un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20172018201920202021202220232017 · Cifra de afaceri: 35.183 lei2018 · Cifra de afaceri: 160.280 lei2019 · Cifra de afaceri: 121.254 lei2020 · Cifra de afaceri: 103.594 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.259 lei2022 · Cifra de afaceri: 22.050 lei2017 · Profit net: −10.624 lei2018 · Profit net: −19.607 lei2019 · Profit net: −5.224 lei2020 · Profit net: 3.886 lei2021 · Profit net: −81 lei2022 · Profit net: 4.409 lei2023 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 35.183 lei20172018: 160.280 lei160 mii20182019: 121.254 lei20192020: 103.594 lei20202021: 20.259 lei20212022: 22.050 lei22 mii2022
Profit net lei
2017: −10.624 lei20172018: −19.607 lei−20 mii20182019: −5.224 lei20192020: 3.886 lei20202021: −81 lei20212022: 4.409 lei4 mii20222023: 0 lei02023
Indicatori financiari pe ani pentru HAI FANCU 2017 SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — 0 lei în scădere față de 2022 54.189 lei — 27.147 lei −27.042 lei 0 în scădere față de 2022
2022 22.050 lei în creștere față de 2021 4.409 lei în creștere față de 2021 54.189 lei în scădere față de 2021 — 27.147 lei −27.042 lei 1
2021 20.259 lei în scădere față de 2020 −81 lei în scădere față de 2020 59.476 lei în creștere față de 2020 — 28.025 lei −31.451 lei 1
2020 103.594 lei în scădere față de 2019 3.886 lei în creștere față de 2019 58.134 lei în scădere față de 2019 — 26.764 lei −31.370 lei 1
2019 121.254 lei în scădere față de 2018 −5.224 lei în creștere față de 2018 61.979 lei în creștere față de 2018 — 26.723 lei −35.256 lei 1 în scădere față de 2018
2018 160.280 lei în creștere față de 2017 −19.607 lei în scădere față de 2017 46.106 lei în creștere față de 2017 — 16.074 lei −30.032 lei 2
2017 35.183 lei −10.624 lei 18.350 lei — 7.926 lei −10.424 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare