HAM SI MIAU S.R.L.

HAM SI MIAU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41653520, Nr. Reg. Com. J2019012371404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9699 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 17 septembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR ANTON BACALBAŞA, NR.17A, PARTER. CAMERA NR. 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HAM SI MIAU S.R.L.
CUI
41653520
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019012371404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 septembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR ANTON BACALBAŞA, NR.17A, PARTER. CAMERA NR. 1
Cod CAEN
9699
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, HAM SI MIAU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 297.380 lei, o pierdere netă de 5.406 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 62.439 lei2020 · Cifra de afaceri: 299.959 lei2021 · Cifra de afaceri: 287.489 lei2022 · Cifra de afaceri: 250.293 lei2023 · Cifra de afaceri: 296.176 lei2024 · Cifra de afaceri: 292.062 lei2025 · Cifra de afaceri: 297.380 lei2019 · Profit net: 1.596 lei2020 · Profit net: 64.832 lei2021 · Profit net: 17.794 lei2022 · Profit net: 53.254 lei2023 · Profit net: −5.708 lei2024 · Profit net: −866 lei2025 · Profit net: −5.406 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 62.439 lei20192020: 299.959 lei300 mii20202021: 287.489 lei20212022: 250.293 lei20222023: 296.176 lei20232024: 292.062 lei20242025: 297.380 lei297 mii2025
Profit net lei
2019: 1.596 lei20192020: 64.832 lei65 mii20202021: 17.794 lei20212022: 53.254 lei20222023: −5.708 lei−6 mii20232024: −866 lei20242025: −5.406 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HAM SI MIAU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 297.380 lei în creștere față de 2024 −5.406 lei în scădere față de 2024 25.808 lei în scădere față de 2024 0 lei 14.068 lei −11.740 lei 2
2024 292.062 lei în scădere față de 2023 −866 lei în creștere față de 2023 34.802 lei în scădere față de 2023 0 lei 28.468 lei −6.334 lei 2
2023 296.176 lei în creștere față de 2022 −5.708 lei în scădere față de 2022 60.231 lei în creștere față de 2022 0 lei 54.763 lei −5.468 lei 2
2022 250.293 lei în scădere față de 2021 53.254 lei în creștere față de 2021 16.136 lei în creștere față de 2021 0 lei 69.630 lei 53.494 lei 2 în creștere față de 2021
2021 287.489 lei în scădere față de 2020 17.794 lei în scădere față de 2020 13.859 lei în scădere față de 2020 0 lei 31.893 lei 18.034 lei 1
2020 299.959 lei în creștere față de 2019 64.832 lei în creștere față de 2019 13.904 lei în scădere față de 2019 — 80.532 lei 66.628 lei —
2019 62.439 lei 1.596 lei 20.561 lei — 21.986 lei 1.796 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare