HAMMER STAR S.R.L.

Activitate suspendată din 3 februarie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

HAMMER STAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41628356, Nr. Reg. Com. J03/2262/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 11 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT COTEŞTI COM. GODENI, NR.163, cod poștal 117388. Societatea are activitatea suspendată din data de 3 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HAMMER STAR S.R.L.
CUI
41628356
Stare
Activitate suspendată din 3 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J03/2262/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 septembrie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT COTEŞTI COM. GODENI, NR.163
Cod poștal
117388
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2024, HAMMER STAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.254 lei, o pierdere netă de 71.878 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 447 lei2020 · Cifra de afaceri: 55.117 lei2021 · Cifra de afaceri: 583.488 lei2022 · Cifra de afaceri: 567.863 lei2023 · Cifra de afaceri: 285.854 lei2024 · Cifra de afaceri: 44.254 lei2019 · Profit net: −2.680 lei2020 · Profit net: 8.119 lei2021 · Profit net: 81.902 lei2022 · Profit net: 78.021 lei2023 · Profit net: −13.322 lei2024 · Profit net: −71.878 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 447 lei20192020: 55.117 lei20202021: 583.488 lei583 mii20212022: 567.863 lei20222023: 285.854 lei20232024: 44.254 lei44 mii2024
Profit net lei
2019: −2.680 lei20192020: 8.119 lei20202021: 81.902 lei82 mii20212022: 78.021 lei20222023: −13.322 lei20232024: −71.878 lei−72 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru HAMMER STAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 44.254 lei în scădere față de 2023 −71.878 lei în scădere față de 2023 55.207 lei în scădere față de 2023 15.250 lei 46.624 lei 6.667 lei 1
2023 285.854 lei în scădere față de 2022 −13.322 lei în scădere față de 2022 83.140 lei în scădere față de 2022 15.250 lei 146.435 lei 78.545 lei 1 în scădere față de 2022
2022 567.863 lei în scădere față de 2021 78.021 lei în scădere față de 2021 130.544 lei în creștere față de 2021 250 lei 295.856 lei 165.562 lei 2
2021 583.488 lei în creștere față de 2020 81.902 lei în creștere față de 2020 51.937 lei în scădere față de 2020 250 lei 139.227 lei 87.540 lei 2 în creștere față de 2020
2020 55.117 lei în creștere față de 2019 8.119 lei în creștere față de 2019 113.344 lei în creștere față de 2019 250 lei 118.733 lei 5.639 lei 1
2019 447 lei −2.680 lei 6.765 lei 4.000 lei 285 lei −2.480 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare