HANAN HEALING S.R.L.

HANAN HEALING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41611346, Nr. Reg. Com. J2019003524123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TULCEA, NR.19, AP.1, cod poștal 400594. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HANAN HEALING S.R.L.
CUI
41611346
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003524123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TULCEA, NR.19, AP.1
Cod poștal
400594
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, HANAN HEALING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 66.006 lei, o pierdere netă de 29.672 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 16.457 lei2020 · Cifra de afaceri: 51.328 lei2021 · Cifra de afaceri: 88.155 lei2022 · Cifra de afaceri: 92.659 lei2023 · Cifra de afaceri: 94.414 lei2024 · Cifra de afaceri: 100.910 lei2025 · Cifra de afaceri: 66.006 lei2019 · Profit net: 12.382 lei2020 · Profit net: 29.146 lei2021 · Profit net: 49.602 lei2022 · Profit net: −67.888 lei2023 · Profit net: 14.393 lei2024 · Profit net: −5.680 lei2025 · Profit net: −29.672 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 16.457 lei20192020: 51.328 lei20202021: 88.155 lei20212022: 92.659 lei20222023: 94.414 lei20232024: 100.910 lei101 mii20242025: 66.006 lei66 mii2025
Profit net lei
2019: 12.382 lei20192020: 29.146 lei20202021: 49.602 lei50 mii20212022: −67.888 lei−68 mii20222023: 14.393 lei20232024: −5.680 lei20242025: −29.672 lei−30 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HANAN HEALING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 66.006 lei în scădere față de 2024 −29.672 lei în scădere față de 2024 35.945 lei în creștere față de 2024 — 27.288 lei −8.657 lei 1
2024 100.910 lei în creștere față de 2023 −5.680 lei în scădere față de 2023 6.619 lei în scădere față de 2023 — 37.634 lei 31.015 lei 1
2023 94.414 lei în creștere față de 2022 14.393 lei în creștere față de 2022 86.404 lei în scădere față de 2022 — 33.099 lei −53.305 lei 1
2022 92.659 lei în creștere față de 2021 −67.888 lei în scădere față de 2021 107.575 lei în creștere față de 2021 — 39.877 lei −67.698 lei 1
2021 88.155 lei în creștere față de 2020 49.602 lei în creștere față de 2020 4.447 lei în creștere față de 2020 — 95.777 lei 91.330 lei 1
2020 51.328 lei în creștere față de 2019 29.146 lei în creștere față de 2019 3.555 lei în creștere față de 2019 — 45.283 lei 41.728 lei —
2019 16.457 lei 12.382 lei 0 lei — 12.582 lei 12.582 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare