HANDLER TCI S.R.L.

HANDLER TCI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 42652913, Nr. Reg. Com. J2020000384395. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4781 - Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 19 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. GHIOCEILOR, NR.3, cod poștal 620010. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HANDLER TCI S.R.L.
CUI
42652913
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000384395
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iunie 2020
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. GHIOCEILOR, NR.3
Cod poștal
620010
Cod CAEN
4781
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2025, HANDLER TCI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 197.928 lei, un profit net de 43.104 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 12.808 lei2021 · Cifra de afaceri: 118.128 lei2022 · Cifra de afaceri: 208.831 lei2023 · Cifra de afaceri: 411.665 lei2024 · Cifra de afaceri: 238.658 lei2025 · Cifra de afaceri: 197.928 lei2020 · Profit net: 63 lei2021 · Profit net: 29.684 lei2022 · Profit net: 60.945 lei2023 · Profit net: 1.266 lei2024 · Profit net: 10.788 lei2025 · Profit net: 43.104 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 12.808 lei20202021: 118.128 lei20212022: 208.831 lei20222023: 411.665 lei412 mii20232024: 238.658 lei20242025: 197.928 lei198 mii2025
Profit net lei
2020: 63 lei20202021: 29.684 lei20212022: 60.945 lei61 mii20222023: 1.266 lei20232024: 10.788 lei20242025: 43.104 lei43 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HANDLER TCI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 197.928 lei în scădere față de 2024 43.104 lei în creștere față de 2024 299.762 lei în creștere față de 2024 52.588 lei 373.160 lei 125.986 lei —
2024 238.658 lei în scădere față de 2023 10.788 lei în creștere față de 2023 244.066 lei în creștere față de 2023 69.809 lei 257.140 lei 82.883 lei 1
2023 411.665 lei în creștere față de 2022 1.266 lei în scădere față de 2022 162.785 lei în creștere față de 2022 10.072 lei 224.808 lei 72.095 lei 1
2022 208.831 lei în creștere față de 2021 60.945 lei în creștere față de 2021 46.523 lei în scădere față de 2021 9.156 lei 108.196 lei 70.829 lei 1
2021 118.128 lei în creștere față de 2020 29.684 lei în creștere față de 2020 54.222 lei în scădere față de 2020 — 84.106 lei 29.884 lei —
2020 12.808 lei 63 lei 55.322 lei — 55.585 lei 263 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare