HANDMADE LUXURY COSMETICS SRL

Inactivă fiscal din 29 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

HANDMADE LUXURY COSMETICS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37916750, Nr. Reg. Com. J40/11621/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2042 - Fabricarea parfumurilor si a produselor cosmetice (de toaleta). Societatea a fost înființată la data de 7 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. FABRICII, NR.2, BL.15C/BIS, SC.A, ET.11, AP.67, cod poștal 060823. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 29 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HANDMADE LUXURY COSMETICS SRL
CUI
37916750
Stare
Inactivă fiscal din 29 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/11621/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iulie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. FABRICII, NR.2, BL.15C/BIS, SC.A, ET.11, AP.67
Cod poștal
060823
Cod CAEN
2042
Domeniu de activitate
Fabricarea parfumurilor si a produselor cosmetice (de toaleta)

Situații financiare

În 2023, HANDMADE LUXURY COSMETICS SRL a raportat o pierdere netă de 20.348 lei.

Profit net lei
2017: −12.650 lei20172018: −87.465 lei−87 mii20182019: −58.046 lei20192020: −62.809 lei20202021: −3.032 lei20212022: −3.000 lei20222023: −20.348 lei−20 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru HANDMADE LUXURY COSMETICS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −20.348 lei în scădere față de 2022 207.132 lei în creștere față de 2022 87.324 lei 18.623 lei −247.150 lei —
2022 — −3.000 lei în creștere față de 2021 186.784 lei în creștere față de 2021 87.324 lei 18.623 lei −226.802 lei —
2021 — −3.032 lei în creștere față de 2020 183.785 lei în creștere față de 2020 87.325 lei 18.623 lei −223.802 lei —
2020 — −62.809 lei în scădere față de 2019 180.334 lei în creștere față de 2019 90.309 lei 18.205 lei −220.770 lei 2
2019 — −58.046 lei în creștere față de 2018 117.106 lei în creștere față de 2018 99.266 lei 17.786 lei −157.961 lei 2
2018 — −87.465 lei în scădere față de 2017 58.706 lei în creștere față de 2017 107.476 lei 17.126 lei −99.915 lei 2
2017 — −12.650 lei 20.806 lei — 8.356 lei −12.450 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare