HANUL BOBIŢEI RUNCU S.R.L.

HANUL BOBIŢEI RUNCU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 42857749, Nr. Reg. Com. J2020000740155. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata. Societatea a fost înființată la data de 31 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. NUFĂRUL, NR.5, cod poștal 135400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HANUL BOBIŢEI RUNCU S.R.L.
CUI
42857749
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000740155
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 iulie 2020
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. NUFĂRUL, NR.5
Cod poștal
135400
Cod CAEN
5520
Domeniu de activitate
Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata

Situații financiare

În 2025, HANUL BOBIŢEI RUNCU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 133.300 lei, un profit net de 17.734 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 21.750 lei2022 · Cifra de afaceri: 27.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 72.949 lei2024 · Cifra de afaceri: 72.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 133.300 lei2020 · Profit net: −3.971 lei2021 · Profit net: −14.256 lei2022 · Profit net: −12.988 lei2023 · Profit net: 20.721 lei2024 · Profit net: −21.103 lei2025 · Profit net: 17.734 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.400 lei20202021: 21.750 lei20212022: 27.600 lei20222023: 72.949 lei20232024: 72.000 lei20242025: 133.300 lei133 mii2025
Profit net lei
2020: −3.971 lei20202021: −14.256 lei20212022: −12.988 lei20222023: 20.721 lei21 mii20232024: −21.103 lei−21 mii20242025: 17.734 lei18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HANUL BOBIŢEI RUNCU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 133.300 lei în creștere față de 2024 17.734 lei în creștere față de 2024 84.022 lei în creștere față de 2024 — 70.358 lei −13.664 lei 2
2024 72.000 lei în scădere față de 2023 −21.103 lei în scădere față de 2023 67.277 lei în creștere față de 2023 — 35.880 lei −31.397 lei 2 în creștere față de 2023
2023 72.949 lei în creștere față de 2022 20.721 lei în creștere față de 2022 55.320 lei în creștere față de 2022 — 45.026 lei −10.294 lei 1
2022 27.600 lei în creștere față de 2021 −12.988 lei în creștere față de 2021 46.713 lei în creștere față de 2021 — 15.698 lei −31.015 lei 1
2021 21.750 lei în creștere față de 2020 −14.256 lei în scădere față de 2020 22.394 lei în creștere față de 2020 — 4.367 lei −18.027 lei 1
2020 1.400 lei −3.971 lei 6.212 lei — 2.441 lei −3.771 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare