HARA GROUP SHOPPING S.R.L.

HARA GROUP SHOPPING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38517544, Nr. Reg. Com. J40/19515/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 22 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. DELFINULUI, NR.24, CAMERA 1, BL.40, SC.1, ET.5, AP.28, cod poștal 022356. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HARA GROUP SHOPPING S.R.L.
CUI
38517544
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/19515/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 noiembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. DELFINULUI, NR.24, CAMERA 1, BL.40, SC.1, ET.5, AP.28
Cod poștal
022356
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, HARA GROUP SHOPPING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.118.823 lei, un profit net de 564.303 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20172020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 258.755 lei2021 · Cifra de afaceri: 938.180 lei2022 · Cifra de afaceri: 792.346 lei2023 · Cifra de afaceri: 838.110 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.035.744 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.118.823 lei2017 · Profit net: −3.680 lei2020 · Profit net: 81.303 lei2021 · Profit net: 526.227 lei2022 · Profit net: 347.876 lei2023 · Profit net: 227.273 lei2024 · Profit net: 242.498 lei2025 · Profit net: 564.303 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 258.755 lei20202021: 938.180 lei20212022: 792.346 lei20222023: 838.110 lei20232024: 1.035.744 lei20242025: 1.118.823 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2017: −3.680 lei−4 mii20172020: 81.303 lei20202021: 526.227 lei20212022: 347.876 lei20222023: 227.273 lei20232024: 242.498 lei20242025: 564.303 lei564 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HARA GROUP SHOPPING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.118.823 lei în creștere față de 2024 564.303 lei în creștere față de 2024 758.776 lei în creștere față de 2024 2.117 lei 755.971 lei 1.440 lei 9 în scădere față de 2024
2024 1.035.744 lei în creștere față de 2023 242.498 lei în creștere față de 2023 735.940 lei în creștere față de 2023 3.317 lei 731.935 lei 1.440 lei 10 în scădere față de 2023
2023 838.110 lei în creștere față de 2022 227.273 lei în scădere față de 2022 636.314 lei în creștere față de 2022 5.875 lei 629.751 lei 1.440 lei 12 în creștere față de 2022
2022 792.346 lei în scădere față de 2021 347.876 lei în scădere față de 2021 443.188 lei în creștere față de 2021 9.426 lei 433.074 lei 1.440 lei 11 în creștere față de 2021
2021 938.180 lei în creștere față de 2020 526.227 lei în creștere față de 2020 302.414 lei în scădere față de 2020 2.981 lei 300.453 lei 1.440 lei 10 în creștere față de 2020
2020 258.755 lei 81.303 lei în creștere față de 2017 583.533 lei în creștere față de 2017 32.626 lei 551.927 lei 1.440 lei 5 în creștere față de 2017
2017 — −3.680 lei 5.050 lei 305 lei 2.065 lei −2.680 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare