HARD GUARD SRL

HARD GUARD SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38328480, Nr. Reg. Com. J40/17140/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8010 - Activitati de protectie si garda. Societatea a fost înființată la data de 9 octombrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. CIBINULUI, NR.7, cod poștal 052163. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HARD GUARD SRL
CUI
38328480
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/17140/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 octombrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. CIBINULUI, NR.7
Cod poștal
052163
Cod CAEN
8010
Domeniu de activitate
Activitati de protectie si garda

Situații financiare

În 2025, HARD GUARD SRL a raportat o pierdere netă de 683 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 14.239 lei2019 · Cifra de afaceri: 52.208 lei2020 · Cifra de afaceri: 216.876 lei2021 · Cifra de afaceri: 417.036 lei2022 · Cifra de afaceri: 39.302 lei2018 · Profit net: 2.408 lei2019 · Profit net: 18.829 lei2020 · Profit net: 91.519 lei2021 · Profit net: 121.433 lei2022 · Profit net: −7.254 lei2023 · Profit net: −3.612 lei2024 · Profit net: −672 lei2025 · Profit net: −683 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 14.239 lei20182019: 52.208 lei20192020: 216.876 lei20202021: 417.036 lei417 mii20212022: 39.302 lei39 mii2022
Profit net lei
2018: 2.408 lei'182019: 18.829 lei'192020: 91.519 lei'202021: 121.433 lei121 mii'212022: −7.254 lei−7 mii'222023: −3.612 lei'232024: −672 lei'242025: −683 lei−683'25
Indicatori financiari pe ani pentru HARD GUARD SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −683 lei în scădere față de 2024 61.985 lei în scădere față de 2024 — 50.063 lei −11.922 lei —
2024 — −672 lei în creștere față de 2023 62.121 lei în scădere față de 2023 — 50.882 lei −11.239 lei —
2023 — −3.612 lei în creștere față de 2022 62.596 lei în scădere față de 2022 — 52.030 lei −10.566 lei —
2022 39.302 lei în scădere față de 2021 −7.254 lei în scădere față de 2021 63.125 lei în scădere față de 2021 — 56.171 lei −6.954 lei —
2021 417.036 lei în creștere față de 2020 121.433 lei în creștere față de 2020 68.968 lei în creștere față de 2020 53 lei 279.839 lei 210.924 lei 6 în creștere față de 2020
2020 216.876 lei în creștere față de 2019 91.519 lei în creștere față de 2019 64.914 lei în creștere față de 2019 178 lei 175.424 lei 110.688 lei 4 în creștere față de 2019
2019 52.208 lei în creștere față de 2018 18.829 lei în creștere față de 2018 10.837 lei în creștere față de 2018 304 lei 29.652 lei 19.119 lei 1
2018 14.239 lei 2.408 lei 1.691 lei 430 lei 1.551 lei 290 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare