HARDDRIVE LOGISTICS S.R.L.

HARDDRIVE LOGISTICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39131702, Nr. Reg. Com. J2018004537408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2920 - Productia de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci si semiremorci. Societatea a fost înființată la data de 3 aprilie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ING. ZABLOVSCHI, NR.10, BIROUL 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HARDDRIVE LOGISTICS S.R.L.
CUI
39131702
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004537408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 aprilie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ING. ZABLOVSCHI, NR.10, BIROUL 1
Cod CAEN
2920
Domeniu de activitate
Productia de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci si semiremorci

Situații financiare

În 2025, HARDDRIVE LOGISTICS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 6.625 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 22.391 lei2019 · Cifra de afaceri: 5.290 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.234 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.412 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.729 lei2018 · Profit net: −4.996 lei2019 · Profit net: −5.865 lei2020 · Profit net: −1.171 lei2021 · Profit net: 11.189 lei2022 · Profit net: 1.484 lei2023 · Profit net: −100 lei2024 · Profit net: −3.758 lei2025 · Profit net: −6.625 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 22.391 lei22 mii20182019: 5.290 lei20192020: 2.234 lei20202021: 17.412 lei20212022: 7.729 lei8 mii2022
Profit net lei
2018: −4.996 lei'182019: −5.865 lei'192020: −1.171 lei'202021: 11.189 lei11 mii'212022: 1.484 lei'222023: −100 lei'232024: −3.758 lei'242025: −6.625 lei−7 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru HARDDRIVE LOGISTICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −6.625 lei în scădere față de 2024 10.000 lei în creștere față de 2024 — 357 lei −9.643 lei —
2024 — −3.758 lei în scădere față de 2023 6.147 lei în creștere față de 2023 — 2.530 lei −3.018 lei —
2023 — −100 lei în scădere față de 2022 2.053 lei în creștere față de 2022 — 2.793 lei 740 lei —
2022 7.729 lei în scădere față de 2021 1.484 lei în scădere față de 2021 2.000 lei în scădere față de 2021 — 2.840 lei 840 lei —
2021 17.412 lei în creștere față de 2020 11.189 lei în creștere față de 2020 8.990 lei în scădere față de 2020 — 8.346 lei −644 lei —
2020 2.234 lei în scădere față de 2019 −1.171 lei în creștere față de 2019 16.409 lei în creștere față de 2019 — 4.576 lei −11.833 lei —
2019 5.290 lei în scădere față de 2018 −5.865 lei în scădere față de 2018 11.936 lei în creștere față de 2018 — 1.275 lei −10.661 lei —
2018 22.391 lei −4.996 lei 8.125 lei — 3.329 lei −4.796 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare