HARDWARE & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

HARDWARE & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41228732, Nr. Reg. Com. J40/7449/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 6 iunie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CERNĂUŢI, NR.7, BL.M10, SC.1, ET.3, AP.12, cod poștal 022182. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HARDWARE & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
41228732
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/7449/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iunie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CERNĂUŢI, NR.7, BL.M10, SC.1, ET.3, AP.12
Cod poștal
022182
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, HARDWARE & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 201.507 lei, o pierdere netă de 50.838 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 14.952 lei2020 · Cifra de afaceri: 418.220 lei2021 · Cifra de afaceri: 250.324 lei2022 · Cifra de afaceri: 262.151 lei2023 · Cifra de afaceri: 186.966 lei2024 · Cifra de afaceri: 190.390 lei2025 · Cifra de afaceri: 201.507 lei2019 · Profit net: −3.812 lei2020 · Profit net: 198.488 lei2021 · Profit net: −7.540 lei2022 · Profit net: −30.300 lei2023 · Profit net: 9.787 lei2024 · Profit net: −24.279 lei2025 · Profit net: −50.838 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 14.952 lei20192020: 418.220 lei418 mii20202021: 250.324 lei20212022: 262.151 lei20222023: 186.966 lei20232024: 190.390 lei20242025: 201.507 lei202 mii2025
Profit net lei
2019: −3.812 lei20192020: 198.488 lei198 mii20202021: −7.540 lei20212022: −30.300 lei20222023: 9.787 lei20232024: −24.279 lei20242025: −50.838 lei−51 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HARDWARE & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 201.507 lei în creștere față de 2024 −50.838 lei în scădere față de 2024 238.244 lei în scădere față de 2024 55.994 lei 216.109 lei 34.392 lei 1
2024 190.390 lei în creștere față de 2023 −24.279 lei în scădere față de 2023 275.974 lei în scădere față de 2023 81.098 lei 303.439 lei 108.563 lei 1
2023 186.966 lei în scădere față de 2022 9.787 lei în creștere față de 2022 333.821 lei în creștere față de 2022 90.541 lei 376.123 lei 132.843 lei 1 în scădere față de 2022
2022 262.151 lei în creștere față de 2021 −30.300 lei în scădere față de 2021 297.893 lei în creștere față de 2021 108.892 lei 312.056 lei 123.055 lei 2 în scădere față de 2021
2021 250.324 lei în scădere față de 2020 −7.540 lei în scădere față de 2020 140.006 lei în creștere față de 2020 7.524 lei 284.587 lei 153.355 lei 3 în creștere față de 2020
2020 418.220 lei în creștere față de 2019 198.488 lei în creștere față de 2019 8.376 lei în scădere față de 2019 2.487 lei 199.515 lei 194.876 lei 1
2019 14.952 lei −3.812 lei 53.098 lei — 49.486 lei −3.612 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare