HARMONY CENTER S.R.L.

HARMONY CENTER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 41276500, Nr. Reg. Com. J04/1161/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 18 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. LOGOFĂT TĂUTU, NR.8, BL.8, SC.A, ET.2, AP.10, cod poștal 600199. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HARMONY CENTER S.R.L.
CUI
41276500
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/1161/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 iunie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. LOGOFĂT TĂUTU, NR.8, BL.8, SC.A, ET.2, AP.10
Cod poștal
600199
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, HARMONY CENTER S.R.L. a raportat o pierdere netă de 947 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 153.219 lei2021 · Cifra de afaceri: 293.664 lei2022 · Cifra de afaceri: 228.163 lei2023 · Cifra de afaceri: 139.571 lei2019 · Profit net: −33.995 lei2020 · Profit net: −24.008 lei2021 · Profit net: −130.748 lei2022 · Profit net: −84.982 lei2023 · Profit net: −10.320 lei2024 · Profit net: −3.310 lei2025 · Profit net: −947 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 153.219 lei20202021: 293.664 lei294 mii20212022: 228.163 lei20222023: 139.571 lei140 mii2023
Profit net lei
2019: −33.995 lei20192020: −24.008 lei20202021: −130.748 lei−131 mii20212022: −84.982 lei20222023: −10.320 lei20232024: −3.310 lei20242025: −947 lei−9472025
Indicatori financiari pe ani pentru HARMONY CENTER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −947 lei în creștere față de 2024 327.189 lei în creștere față de 2024 381 lei 38.698 lei −288.110 lei —
2024 — −3.310 lei în creștere față de 2023 326.896 lei în scădere față de 2023 1.035 lei 38.698 lei −287.163 lei —
2023 139.571 lei în scădere față de 2022 −10.320 lei în creștere față de 2022 330.064 lei în creștere față de 2022 1.689 lei 44.522 lei −283.853 lei 2 în scădere față de 2022
2022 228.163 lei în scădere față de 2021 −84.982 lei în creștere față de 2021 298.289 lei în creștere față de 2021 2.343 lei 22.413 lei −273.533 lei 4
2021 293.664 lei în creștere față de 2020 −130.748 lei în scădere față de 2020 230.313 lei în creștere față de 2020 — 41.762 lei −188.551 lei 4
2020 153.219 lei −24.008 lei în creștere față de 2019 92.085 lei în creștere față de 2019 — 34.282 lei −57.803 lei 4
2019 — −33.995 lei 38.936 lei 134 lei 118.738 lei −33.795 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare