HARTHA-TRATAMENTE TERMICE SRL

Radiată din 19 ianuarie 2021. Această firmă nu mai este în funcțiune.

HARTHA-TRATAMENTE TERMICE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 17528435, Nr. Reg. Com. J32/641/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2561 - Tratarea si acoperirea metalelor. Societatea a fost înființată la data de 26 aprilie 2005. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MALULUI, NR.5A, COMPARTIMENT 25, cod poștal 550197. Societatea este radiată din data de 19 ianuarie 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HARTHA-TRATAMENTE TERMICE SRL
CUI
17528435
Stare
Radiată din 19 ianuarie 2021
Nr. Registrul Comerțului
J32/641/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 aprilie 2005
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MALULUI, NR.5A, COMPARTIMENT 25
Cod poștal
550197
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2561
Domeniu de activitate
Tratarea si acoperirea metalelor

Situații financiare

În 2019, HARTHA-TRATAMENTE TERMICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.566.919 lei, o pierdere netă de 593.576 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20162017201820192016 · Cifra de afaceri: 2.006.225 lei2017 · Cifra de afaceri: 2.143.107 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.819.596 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.566.919 lei2016 · Profit net: 623.950 lei2017 · Profit net: 4.660.075 lei2018 · Profit net: −176.585 lei2019 · Profit net: −593.576 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 2.006.225 lei20162017: 2.143.107 lei2,1 mil.20172018: 1.819.596 lei20182019: 1.566.919 lei1,6 mil.2019
Profit net lei
2016: 623.950 lei20162017: 4.660.075 lei4,7 mil.20172018: −176.585 lei20182019: −593.576 lei−594 mii2019
Indicatori financiari pe ani pentru HARTHA-TRATAMENTE TERMICE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2019 1.566.919 lei în scădere față de 2018 −593.576 lei în scădere față de 2018 80.107 lei în scădere față de 2018 1.870.499 lei 1.236.428 lei 2.852.504 lei 5
2018 1.819.596 lei în scădere față de 2017 −176.585 lei în scădere față de 2017 296.673 lei în creștere față de 2017 2.155.056 lei 1.568.177 lei 3.446.080 lei 5 în creștere față de 2017
2017 2.143.107 lei în creștere față de 2016 4.660.075 lei în creștere față de 2016 210.545 lei în scădere față de 2016 2.308.022 lei 5.229.596 lei 7.327.672 lei 4
2016 2.006.225 lei 623.950 lei 644.584 lei 1.337.674 lei 2.000.282 lei 2.667.597 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.