HASAT CLAU S.R.L.

Radiată din 17 aprilie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

HASAT CLAU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 41578711, Nr. Reg. Com. J17/1574/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4690 - Comert cu ridicata nespecializat. Societatea a fost înființată la data de 29 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT ŞIVIŢA COM. TULUCEŞTI, STR. FERMELOR, NR.5, cod poștal 807301. Societatea este radiată din data de 17 aprilie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HASAT CLAU S.R.L.
CUI
41578711
Stare
Radiată din 17 aprilie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J17/1574/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 august 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT ŞIVIŢA COM. TULUCEŞTI, STR. FERMELOR, NR.5
Cod poștal
807301
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4690
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata nespecializat

Situații financiare

În 2024, HASAT CLAU S.R.L. a raportat un profit net de 1.240 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 56.133 lei2020 · Cifra de afaceri: 423.060 lei2021 · Cifra de afaceri: 613.838 lei2022 · Cifra de afaceri: 692.343 lei2023 · Cifra de afaceri: 451.381 lei2019 · Profit net: −44.280 lei2020 · Profit net: −89.442 lei2021 · Profit net: −9.245 lei2022 · Profit net: 42.576 lei2023 · Profit net: 27.254 lei2024 · Profit net: 1.240 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 56.133 lei20192020: 423.060 lei20202021: 613.838 lei20212022: 692.343 lei692 mii20222023: 451.381 lei451 mii2023
Profit net lei
2019: −44.280 lei20192020: −89.442 lei−89 mii20202021: −9.245 lei20212022: 42.576 lei43 mii20222023: 27.254 lei20232024: 1.240 lei1 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru HASAT CLAU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 1.240 lei în scădere față de 2023 81.521 lei în scădere față de 2023 — 9.738 lei −71.783 lei 0 în scădere față de 2023
2023 451.381 lei în scădere față de 2022 27.254 lei în scădere față de 2022 120.794 lei în scădere față de 2022 3.603 lei 44.168 lei −73.023 lei 2
2022 692.343 lei în creștere față de 2021 42.576 lei în creștere față de 2021 314.868 lei în scădere față de 2021 7.838 lei 206.753 lei −100.277 lei 2 în scădere față de 2021
2021 613.838 lei în creștere față de 2020 −9.245 lei în creștere față de 2020 352.187 lei în scădere față de 2020 25.975 lei 183.359 lei −142.853 lei 4 în scădere față de 2020
2020 423.060 lei în creștere față de 2019 −89.442 lei în scădere față de 2019 388.445 lei în creștere față de 2019 58.678 lei 196.245 lei −133.522 lei 5
2019 56.133 lei −44.280 lei 168.841 lei 66.619 lei 58.142 lei −44.080 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare