HASHTAG HOLDINGS S.R.L.

HASHTAG HOLDINGS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41143679, Nr. Reg. Com. J2019006626400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 21 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ȘOS MIHAI BRAVU, NR.255, SUBSOL. MODUL S005, cod poștal 030302. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HASHTAG HOLDINGS S.R.L.
CUI
41143679
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019006626400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ȘOS MIHAI BRAVU, NR.255, SUBSOL. MODUL S005
Cod poștal
030302
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, HASHTAG HOLDINGS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 68.556 lei.

Profit net lei
2019: −740 lei20192020: −14.519 lei20202021: −24.723 lei20212022: −116.421 lei−116 mii20222023: −105.589 lei20232024: −74.496 lei20242025: −68.556 lei−69 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HASHTAG HOLDINGS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −68.556 lei în creștere față de 2024 2.732.531 lei în creștere față de 2024 2.261.968 lei 73.052 lei −404.845 lei —
2024 — −74.496 lei în creștere față de 2023 2.555.665 lei în creștere față de 2023 2.188.326 lei 46.383 lei −336.290 lei —
2023 — −105.589 lei în creștere față de 2022 494.365 lei în creștere față de 2022 208.501 lei 48.070 lei −261.794 lei —
2022 — −116.421 lei în scădere față de 2021 411.931 lei în creștere față de 2021 56.108 lei 199.619 lei −156.204 lei —
2021 — −24.723 lei în scădere față de 2020 114.897 lei în creștere față de 2020 72.789 lei 2.325 lei −39.783 lei —
2020 — −14.519 lei în scădere față de 2019 90.897 lei în creștere față de 2019 72.789 lei 3.048 lei −15.060 lei —
2019 — −740 lei 800 lei — 260 lei −540 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare