HATFA MUSIC S.R.L.

HATFA MUSIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41158882, Nr. Reg. Com. J12/2152/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5920 - Activitati de realizare a inregistrarilor audio si activitati de editare muzicala. Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. HENRI BARBUSSE, NR.87, cod poștal 400616. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HATFA MUSIC S.R.L.
CUI
41158882
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2152/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 mai 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. HENRI BARBUSSE, NR.87
Cod poștal
400616
Cod CAEN
5920
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a inregistrarilor audio si activitati de editare muzicala

Situații financiare

În 2025, HATFA MUSIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 38.050 lei, o pierdere netă de 20.260 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 7.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 90.750 lei2021 · Cifra de afaceri: 37.645 lei2022 · Cifra de afaceri: 67.399 lei2023 · Cifra de afaceri: 63.900 lei2024 · Cifra de afaceri: 193.550 lei2025 · Cifra de afaceri: 38.050 lei2019 · Profit net: −14.727 lei2020 · Profit net: 11.772 lei2021 · Profit net: 4.246 lei2022 · Profit net: 43.494 lei2023 · Profit net: 16.688 lei2024 · Profit net: 20.834 lei2025 · Profit net: −20.260 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.000 lei20192020: 90.750 lei20202021: 37.645 lei20212022: 67.399 lei20222023: 63.900 lei20232024: 193.550 lei194 mii20242025: 38.050 lei38 mii2025
Profit net lei
2019: −14.727 lei20192020: 11.772 lei20202021: 4.246 lei20212022: 43.494 lei43 mii20222023: 16.688 lei20232024: 20.834 lei20242025: −20.260 lei−20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HATFA MUSIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 38.050 lei în scădere față de 2024 −20.260 lei în scădere față de 2024 8.437 lei în scădere față de 2024 30.389 lei 2.810 lei 6.578 lei —
2024 193.550 lei în creștere față de 2023 20.834 lei în creștere față de 2023 33.729 lei în creștere față de 2023 45.903 lei 37.561 lei 26.838 lei 1
2023 63.900 lei în scădere față de 2022 16.688 lei în scădere față de 2022 6.420 lei în scădere față de 2022 55.242 lei 10.943 lei 27.440 lei —
2022 67.399 lei în creștere față de 2021 43.494 lei în creștere față de 2021 14.900 lei în creștere față de 2021 60.737 lei 39.660 lei 43.744 lei —
2021 37.645 lei în scădere față de 2020 4.246 lei în scădere față de 2020 8.672 lei în scădere față de 2020 72.373 lei 8.874 lei 1.463 lei 1 în scădere față de 2020
2020 90.750 lei în creștere față de 2019 11.772 lei în creștere față de 2019 11.502 lei în creștere față de 2019 97.720 lei 5.387 lei −2.755 lei 2
2019 7.000 lei −14.727 lei 10.986 lei 48.614 lei 89.603 lei −14.527 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare