HAVAR TM S.R.L.

HAVAR TM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39463191, Nr. Reg. Com. J2018001950358. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 8 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. LUDOVIC SPIESS, NR.12, CAMERA 1, cod poștal 307160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HAVAR TM S.R.L.
CUI
39463191
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001950358
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 iunie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. LUDOVIC SPIESS, NR.12, CAMERA 1
Cod poștal
307160
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, HAVAR TM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 182.597 lei, o pierdere netă de 55.431 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii2018201920202023202420252018 · Cifra de afaceri: 36.692 lei2019 · Cifra de afaceri: 136.610 lei2020 · Cifra de afaceri: 503.091 lei2023 · Cifra de afaceri: 161.994 lei2024 · Cifra de afaceri: 84.034 lei2025 · Cifra de afaceri: 182.597 lei2018 · Profit net: −14.187 lei2019 · Profit net: 23.040 lei2020 · Profit net: 329.917 lei2023 · Profit net: −188.448 lei2024 · Profit net: −377.426 lei2025 · Profit net: −55.431 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 36.692 lei20182019: 136.610 lei20192020: 503.091 lei503 mii20202023: 161.994 lei20232024: 84.034 lei20242025: 182.597 lei183 mii2025
Profit net lei
2018: −14.187 lei20182019: 23.040 lei20192020: 329.917 lei330 mii20202023: −188.448 lei20232024: −377.426 lei−377 mii20242025: −55.431 lei−55 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HAVAR TM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 182.597 lei în creștere față de 2024 −55.431 lei în creștere față de 2024 617.230 lei în creștere față de 2024 179.746 lei −133 lei −432.617 lei 1
2024 84.034 lei în scădere față de 2023 −377.426 lei în scădere față de 2023 365.439 lei în creștere față de 2023 38.153 lei 154.000 lei −173.286 lei 1 în scădere față de 2023
2023 161.994 lei în scădere față de 2020 −188.448 lei în scădere față de 2020 327.379 lei în creștere față de 2020 86.901 lei 262.365 lei 21.887 lei 2
2020 503.091 lei în creștere față de 2019 329.917 lei în creștere față de 2019 27.731 lei în creștere față de 2019 19.338 lei 347.363 lei 338.970 lei —
2019 136.610 lei în creștere față de 2018 23.040 lei în creștere față de 2018 14.563 lei în scădere față de 2018 15.007 lei 8.609 lei 9.053 lei 4 în creștere față de 2018
2018 36.692 lei −14.187 lei 30.113 lei 16.079 lei 47 lei −13.987 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare