HC CONSTRUCT MOŞNIŢA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

HC CONSTRUCT MOŞNIŢA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38612902, Nr. Reg. Com. J2017004684354. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 18 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA VECHE COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. DORIN TEODORESCU, NR.45, CAMERA 3, AP.2, cod poștal 307287. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HC CONSTRUCT MOŞNIŢA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI
38612902
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017004684354
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 decembrie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA VECHE COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. DORIN TEODORESCU, NR.45, CAMERA 3, AP.2
Cod poștal
307287
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, HC CONSTRUCT MOŞNIŢA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 1.136.531 lei, un profit net de 112.874 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2017201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.034.091 lei2020 · Cifra de afaceri: 404.018 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.943.749 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.033.159 lei2024 · Cifra de afaceri: 618.935 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.136.531 lei2017 · Profit net: −3.655 lei2018 · Profit net: −50.692 lei2019 · Profit net: 220.577 lei2020 · Profit net: 36.431 lei2021 · Profit net: 789.695 lei2022 · Profit net: 622.455 lei2023 · Profit net: −50.695 lei2024 · Profit net: 110.770 lei2025 · Profit net: 112.874 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.034.091 lei20192020: 404.018 lei20202021: 1.943.749 lei20212022: 2.033.159 lei2,0 mil.20222024: 618.935 lei20242025: 1.136.531 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2017: −3.655 lei'172018: −50.692 lei'182019: 220.577 lei'192020: 36.431 lei'202021: 789.695 lei790 mii'212022: 622.455 lei'222023: −50.695 lei−51 mii'232024: 110.770 lei'242025: 112.874 lei113 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru HC CONSTRUCT MOŞNIŢA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.136.531 lei în creștere față de 2024 112.874 lei în creștere față de 2024 610.523 lei în scădere față de 2024 1.779.601 lei 196.274 lei 1.365.352 lei 2 în creștere față de 2024
2024 618.935 lei 110.770 lei în creștere față de 2023 658.585 lei în creștere față de 2023 1.627.794 lei 283.269 lei 1.252.478 lei 1
2023 — −50.695 lei în scădere față de 2022 523.135 lei în creștere față de 2022 1.474.762 lei 190.081 lei 1.141.708 lei 1 în scădere față de 2022
2022 2.033.159 lei în creștere față de 2021 622.455 lei în scădere față de 2021 92.716 lei în scădere față de 2021 752.871 lei 532.248 lei 1.192.403 lei 2
2021 1.943.749 lei în creștere față de 2020 789.695 lei în creștere față de 2020 1.275.884 lei în creștere față de 2020 1.338.324 lei 727.495 lei 789.935 lei 2
2020 404.018 lei în scădere față de 2019 36.431 lei în scădere față de 2019 1.136.886 lei în creștere față de 2019 765.002 lei 574.611 lei 202.861 lei 2 în scădere față de 2019
2019 1.034.091 lei 220.577 lei în creștere față de 2018 968.375 lei în creștere față de 2018 321.913 lei 812.892 lei 166.430 lei 4 în creștere față de 2018
2018 — −50.692 lei în scădere față de 2017 722.910 lei în creștere față de 2017 81 lei 668.682 lei −54.147 lei 3
2017 — −3.655 lei 188.577 lei 184.922 lei 200 lei −3.455 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare