HD4U MONT & MENT S.R.L.

HD4U MONT & MENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40612793, Nr. Reg. Com. J2019000437325. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 11 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DIMITRIE GUSTI, NR.7, ET.LA PARTER, AP.6, cod poștal 000103. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HD4U MONT & MENT S.R.L.
CUI
40612793
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000437325
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 februarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DIMITRIE GUSTI, NR.7, ET.LA PARTER, AP.6
Cod poștal
000103
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, HD4U MONT & MENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.157.785 lei, un profit net de 483.303 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 233.174 lei2021 · Cifra de afaceri: 986.678 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.342.761 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.514.963 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.153.226 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.157.785 lei2019 · Profit net: −3.702 lei2020 · Profit net: 94.072 lei2021 · Profit net: 556.355 lei2022 · Profit net: 817.363 lei2023 · Profit net: 901.521 lei2024 · Profit net: 380.230 lei2025 · Profit net: 483.303 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 233.174 lei20202021: 986.678 lei20212022: 1.342.761 lei20222023: 2.514.963 lei2,5 mil.20232024: 2.153.226 lei20242025: 2.157.785 lei2,2 mil.2025
Profit net lei
2019: −3.702 lei−4 mii20192020: 94.072 lei20202021: 556.355 lei20212022: 817.363 lei20222023: 901.521 lei902 mii20232024: 380.230 lei20242025: 483.303 lei483 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HD4U MONT & MENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.157.785 lei în creștere față de 2024 483.303 lei în creștere față de 2024 584.634 lei în creștere față de 2024 124.053 lei 947.783 lei 483.543 lei 5 în scădere față de 2024
2024 2.153.226 lei în scădere față de 2023 380.230 lei în scădere față de 2023 411.574 lei în creștere față de 2023 127.226 lei 665.328 lei 380.470 lei 6 în scădere față de 2023
2023 2.514.963 lei în creștere față de 2022 901.521 lei în creștere față de 2022 137.274 lei în creștere față de 2022 45.146 lei 1.005.624 lei 901.761 lei 8 în scădere față de 2022
2022 1.342.761 lei în creștere față de 2021 817.363 lei în creștere față de 2021 106.959 lei în scădere față de 2021 81.488 lei 875.417 lei 817.603 lei 9 în scădere față de 2021
2021 986.678 lei în creștere față de 2020 556.355 lei în creștere față de 2020 143.302 lei în creștere față de 2020 129.152 lei 642.705 lei 566.925 lei 10 în creștere față de 2020
2020 233.174 lei 94.072 lei în creștere față de 2019 27.382 lei în creștere față de 2019 101.842 lei 117.847 lei 90.570 lei 5 în creștere față de 2019
2019 — −3.702 lei 3.718 lei — 216 lei −3.502 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare