HEALTH & CARE NAIL STUDIO S.R.L.

Inactivă fiscal din 19 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

HEALTH & CARE NAIL STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 37582200, Nr. Reg. Com. J22/1329/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT HLINCEA COM. CIUREA, STR. GHEORGHE DUCA, NR.222, cod poștal 707083. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 19 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HEALTH & CARE NAIL STUDIO S.R.L.
CUI
37582200
Stare
Inactivă fiscal din 19 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J22/1329/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2017
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT HLINCEA COM. CIUREA, STR. GHEORGHE DUCA, NR.222
Cod poștal
707083
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, HEALTH & CARE NAIL STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 10.500 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202022202420252018 · Cifra de afaceri: 158.882 lei2019 · Cifra de afaceri: 209.825 lei2020 · Cifra de afaceri: 218.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 110.429 lei2024 · Cifra de afaceri: −8.030 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: 63.062 lei2019 · Profit net: 70.760 lei2020 · Profit net: 52.582 lei2022 · Profit net: −68.086 lei2024 · Profit net: 1.359 lei2025 · Profit net: 10.500 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 158.882 lei20182019: 209.825 lei20192020: 218.000 lei218 mii20202022: 110.429 lei20222024: −8.030 lei−8 mii20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2018: 63.062 lei20182019: 70.760 lei71 mii20192020: 52.582 lei20202022: −68.086 lei−68 mii20222024: 1.359 lei20242025: 10.500 lei11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HEALTH & CARE NAIL STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în creștere față de 2024 10.500 lei în creștere față de 2024 92.920 lei în scădere față de 2024 0 lei −1.167 lei −94.087 lei 0
2024 −8.030 lei în scădere față de 2022 1.359 lei în creștere față de 2022 103.420 lei în scădere față de 2022 0 lei −1.167 lei −104.587 lei 0 în scădere față de 2022
2022 110.429 lei în scădere față de 2020 −68.086 lei în scădere față de 2020 147.573 lei în creștere față de 2020 17.388 lei 62.411 lei −67.774 lei 4
2020 218.000 lei în creștere față de 2019 52.582 lei în scădere față de 2019 94.413 lei în creștere față de 2019 97.477 lei 189.683 lei 52.822 lei 4 în creștere față de 2019
2019 209.825 lei în creștere față de 2018 70.760 lei în creștere față de 2018 72.839 lei în creștere față de 2018 132.772 lei 206.153 lei 134.022 lei 2
2018 158.882 lei 63.062 lei 10.177 lei — 71.799 lei 63.262 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.