HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.

HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41598220, Nr. Reg. Com. J2019002862228. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 4 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.78A, BL.N1, ET.1, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.
CUI
41598220
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002862228
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 septembrie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.78A, BL.N1, ET.1, AP.1
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 729.851 lei, un profit net de 404.935 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 79.949 lei2020 · Cifra de afaceri: 290.684 lei2021 · Cifra de afaceri: 298.478 lei2022 · Cifra de afaceri: 414.107 lei2023 · Cifra de afaceri: 482.029 lei2024 · Cifra de afaceri: 520.379 lei2025 · Cifra de afaceri: 729.851 lei2019 · Profit net: 56.525 lei2020 · Profit net: 112.842 lei2021 · Profit net: 138.977 lei2022 · Profit net: 192.231 lei2023 · Profit net: 276.877 lei2024 · Profit net: 328.612 lei2025 · Profit net: 404.935 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 79.949 lei20192020: 290.684 lei20202021: 298.478 lei20212022: 414.107 lei20222023: 482.029 lei20232024: 520.379 lei20242025: 729.851 lei730 mii2025
Profit net lei
2019: 56.525 lei20192020: 112.842 lei20202021: 138.977 lei20212022: 192.231 lei20222023: 276.877 lei20232024: 328.612 lei20242025: 404.935 lei405 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HEALTH & CARE PERFORMANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 729.851 lei în creștere față de 2024 404.935 lei în creștere față de 2024 264.745 lei în scădere față de 2024 286.653 lei 383.267 lei 405.175 lei 1
2024 520.379 lei în creștere față de 2023 328.612 lei în creștere față de 2023 316.370 lei în creștere față de 2023 353.323 lei 291.899 lei 328.852 lei 1
2023 482.029 lei în creștere față de 2022 276.877 lei în creștere față de 2022 19.565 lei în creștere față de 2022 0 lei 488.873 lei 469.308 lei 1
2022 414.107 lei în creștere față de 2021 192.231 lei în creștere față de 2021 5.100 lei în scădere față de 2021 0 lei 197.531 lei 192.431 lei 1 în creștere față de 2021
2021 298.478 lei în creștere față de 2020 138.977 lei în creștere față de 2020 20.720 lei în scădere față de 2020 0 lei 329.265 lei 308.545 lei 0
2020 290.684 lei în creștere față de 2019 112.842 lei în creștere față de 2019 22.975 lei în creștere față de 2019 0 lei 192.542 lei 169.567 lei 0
2019 79.949 lei 56.525 lei 7.213 lei — 63.938 lei 56.725 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare