HEALTHCARE EQUIPMENTS S.R.L.

Radiată din 18 decembrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

HEALTHCARE EQUIPMENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42491728, Nr. Reg. Com. J23/1697/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 12 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EMIL RACOVIŢĂ, NR.70, VILA 119C, CAMERA 1, cod poștal 077190. Societatea este radiată din data de 18 decembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HEALTHCARE EQUIPMENTS S.R.L.
CUI
42491728
Stare
Radiată din 18 decembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J23/1697/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 mai 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EMIL RACOVIŢĂ, NR.70, VILA 119C, CAMERA 1
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4642
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei

Situații financiare

În 2022, HEALTHCARE EQUIPMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.191.683 lei, un profit net de 1.301.943 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.2020202120222020 · Cifra de afaceri: 1.486.653 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.622.111 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.191.683 lei2020 · Profit net: 268.538 lei2021 · Profit net: 1.322.902 lei2022 · Profit net: 1.301.943 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.486.653 lei20202021: 4.622.111 lei20212022: 9.191.683 lei9,2 mil.2022
Profit net lei
2020: 268.538 lei20202021: 1.322.902 lei1,3 mil.20212022: 1.301.943 lei1,3 mil.2022
Indicatori financiari pe ani pentru HEALTHCARE EQUIPMENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 9.191.683 lei în creștere față de 2021 1.301.943 lei în scădere față de 2021 1.566.141 lei în creștere față de 2021 39.897 lei 4.414.178 lei 2.893.583 lei 2
2021 4.622.111 lei în creștere față de 2020 1.322.902 lei în creștere față de 2020 1.417.035 lei în creștere față de 2020 — 3.275.944 lei 1.591.640 lei 2
2020 1.486.653 lei 268.538 lei 949.974 lei — 1.218.545 lei 268.738 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare