HENTSTEL S.R.L.

Activitate suspendată din 1 aprilie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

HENTSTEL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 39747339, Nr. Reg. Com. J2018001947051. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 13 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT HAIEU COM. SÂNMARTIN, HAIEU, NR.106B, cod poștal 417501. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HENTSTEL S.R.L.
CUI
39747339
Stare
Activitate suspendată din 1 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2018001947051
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 august 2018
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT HAIEU COM. SÂNMARTIN, HAIEU, NR.106B
Cod poștal
417501
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, HENTSTEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 61.457 lei, un profit net de 17.469 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 25.300 lei2020 · Cifra de afaceri: 36.161 lei2021 · Cifra de afaceri: 54.440 lei2022 · Cifra de afaceri: 38.408 lei2023 · Cifra de afaceri: 75.311 lei2024 · Cifra de afaceri: 124.263 lei2025 · Cifra de afaceri: 61.457 lei2019 · Profit net: 23.427 lei2020 · Profit net: 28.709 lei2021 · Profit net: 3.897 lei2022 · Profit net: 16.623 lei2023 · Profit net: 757 lei2024 · Profit net: 62.510 lei2025 · Profit net: 17.469 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 25.300 lei20192020: 36.161 lei20202021: 54.440 lei20212022: 38.408 lei20222023: 75.311 lei20232024: 124.263 lei124 mii20242025: 61.457 lei61 mii2025
Profit net lei
2019: 23.427 lei20192020: 28.709 lei20202021: 3.897 lei20212022: 16.623 lei20222023: 757 lei20232024: 62.510 lei63 mii20242025: 17.469 lei17 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HENTSTEL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 61.457 lei în scădere față de 2024 17.469 lei în scădere față de 2024 6.954 lei în creștere față de 2024 31.880 lei 13.512 lei 38.438 lei —
2024 124.263 lei în creștere față de 2023 62.510 lei în creștere față de 2023 3.495 lei în scădere față de 2023 40.042 lei 32.244 lei 68.791 lei —
2023 75.311 lei în creștere față de 2022 757 lei în scădere față de 2022 32.846 lei în creștere față de 2022 48.204 lei 12.206 lei 27.564 lei —
2022 38.408 lei în scădere față de 2021 16.623 lei în creștere față de 2021 17.380 lei în creștere față de 2021 43.934 lei 253 lei 26.807 lei —
2021 54.440 lei în creștere față de 2020 3.897 lei în scădere față de 2020 4.203 lei în creștere față de 2020 25.856 lei 13.532 lei 35.185 lei —
2020 36.161 lei în creștere față de 2019 28.709 lei în creștere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 4.715 lei 57.300 lei 52.336 lei —
2019 25.300 lei 23.427 lei 261 lei — 23.888 lei 23.627 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare