HERBIS HEALTH S.R.L.

Radiată din 19 ianuarie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

HERBIS HEALTH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 40429878, Nr. Reg. Com. J38/78/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4645 - Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT MĂGURA COM. MIHĂEŞTI, MĂGURA, NR.363, BIROUL 2, cod poștal 247382. Societatea este radiată din data de 19 ianuarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HERBIS HEALTH S.R.L.
CUI
40429878
Stare
Radiată din 19 ianuarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J38/78/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT MĂGURA COM. MIHĂEŞTI, MĂGURA, NR.363, BIROUL 2
Cod poștal
247382
Cod CAEN
4645
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie

Situații financiare

În 2023, HERBIS HEALTH S.R.L. a raportat o pierdere netă de 18.873 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−15 mii−10 mii−5 mii05 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 4.825 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.445 lei2021 · Cifra de afaceri: 130 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: −19.200 lei2020 · Profit net: −1.119 lei2021 · Profit net: −526 lei2022 · Profit net: −1.200 lei2023 · Profit net: −18.873 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.825 lei5 mii20192020: 1.445 lei20202021: 130 lei20212022: 0 lei02022
Profit net lei
2019: −19.200 lei−19 mii20192020: −1.119 lei20202021: −526 lei20212022: −1.200 lei20222023: −18.873 lei−19 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru HERBIS HEALTH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −18.873 lei în scădere față de 2022 46.000 lei în creștere față de 2022 356 lei 4.926 lei −40.718 lei —
2022 0 lei în scădere față de 2021 −1.200 lei în scădere față de 2021 42.400 lei în creștere față de 2021 356 lei 20.199 lei −21.845 lei —
2021 130 lei în scădere față de 2020 −526 lei în creștere față de 2020 41.204 lei în creștere față de 2020 356 lei 20.203 lei −20.645 lei —
2020 1.445 lei în scădere față de 2019 −1.119 lei în creștere față de 2019 40.700 lei în creștere față de 2019 356 lei 20.225 lei −20.119 lei —
2019 4.825 lei −19.200 lei 39.445 lei 356 lei 20.089 lei −19.000 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare