HERMA MED CENTER SRL

HERMA MED CENTER SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 17079328, Nr. Reg. Com. J2004002928225. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8621 - Activitati de asistenta medicala generala. Societatea a fost înființată la data de 27 decembrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. STÎNCA, NR.3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HERMA MED CENTER SRL
CUI
17079328
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2004002928225
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 decembrie 2004
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. STÎNCA, NR.3
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8621
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala generala

Situații financiare

În 2025, HERMA MED CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.604.517 lei, un profit net de 3.409.329 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 500.869 lei2017 · Cifra de afaceri: 849.378 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.656.416 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.335.833 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.760.964 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.401.379 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.147.230 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.917.109 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.501.808 lei2025 · Cifra de afaceri: 13.604.517 lei2016 · Profit net: 32.458 lei2017 · Profit net: 72.366 lei2018 · Profit net: 321.216 lei2019 · Profit net: 362.956 lei2020 · Profit net: 763.471 lei2021 · Profit net: 1.842.396 lei2022 · Profit net: 1.213.477 lei2023 · Profit net: 1.578.713 lei2024 · Profit net: 2.081.349 lei2025 · Profit net: 3.409.329 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 500.869 lei'162017: 849.378 lei'172018: 1.656.416 lei'182019: 2.335.833 lei'192020: 3.760.964 lei'202021: 5.401.379 lei'212022: 6.147.230 lei'222023: 7.917.109 lei'232024: 10.501.808 lei'242025: 13.604.517 lei13,6 mil.'25
Profit net lei
2016: 32.458 lei'162017: 72.366 lei'172018: 321.216 lei'182019: 362.956 lei'192020: 763.471 lei'202021: 1.842.396 lei'212022: 1.213.477 lei'222023: 1.578.713 lei'232024: 2.081.349 lei'242025: 3.409.329 lei3,4 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru HERMA MED CENTER SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 13.604.517 lei în creștere față de 2024 3.409.329 lei în creștere față de 2024 2.122.692 lei în creștere față de 2024 2.671.193 lei 3.065.995 lei 3.718.538 lei 9 în scădere față de 2024
2024 10.501.808 lei în creștere față de 2023 2.081.349 lei în creștere față de 2023 1.330.320 lei în creștere față de 2023 2.167.296 lei 1.408.322 lei 2.256.749 lei 10 în creștere față de 2023
2023 7.917.109 lei în creștere față de 2022 1.578.713 lei în creștere față de 2022 311.291 lei în scădere față de 2022 1.772.255 lei 1.442.509 lei 2.904.265 lei 9
2022 6.147.230 lei în creștere față de 2021 1.213.477 lei în scădere față de 2021 542.449 lei în scădere față de 2021 1.592.774 lei 1.163.096 lei 2.228.784 lei 9 în scădere față de 2021
2021 5.401.379 lei în creștere față de 2020 1.842.396 lei în creștere față de 2020 994.593 lei în creștere față de 2020 1.466.412 lei 1.707.800 lei 2.181.787 lei 10 în scădere față de 2020
2020 3.760.964 lei în creștere față de 2019 763.471 lei în creștere față de 2019 686.240 lei în creștere față de 2019 901.899 lei 723.212 lei 938.871 lei 11 în creștere față de 2019
2019 2.335.833 lei în creștere față de 2018 362.956 lei în creștere față de 2018 610.503 lei în scădere față de 2018 756.181 lei 497.489 lei 663.852 lei 8
2018 1.656.416 lei în creștere față de 2017 321.216 lei în creștere față de 2017 663.195 lei în creștere față de 2017 445.712 lei 740.144 lei 525.796 lei 8 în creștere față de 2017
2017 849.378 lei în creștere față de 2016 72.366 lei în creștere față de 2016 307.367 lei în scădere față de 2016 357.007 lei 733.709 lei 784.480 lei 5 în scădere față de 2016
2016 500.869 lei 32.458 lei 341.864 lei 370.411 lei 683.095 lei 712.113 lei 8

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.