HERMENEAN INSTAL S.R.L.

HERMENEAN INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 41859911, Nr. Reg. Com. J08/3328/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 6 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.101, CAM. 5, cod poștal 500183. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HERMENEAN INSTAL S.R.L.
CUI
41859911
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/3328/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 noiembrie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.101, CAM. 5
Cod poștal
500183
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2023, HERMENEAN INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 120.620 lei, o pierdere netă de 53.403 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 33.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 123.836 lei2021 · Cifra de afaceri: 297.230 lei2022 · Cifra de afaceri: 72.990 lei2023 · Cifra de afaceri: 120.620 lei2019 · Profit net: 20.361 lei2020 · Profit net: 24.243 lei2021 · Profit net: 159.211 lei2022 · Profit net: −9.226 lei2023 · Profit net: −53.403 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 33.000 lei20192020: 123.836 lei20202021: 297.230 lei297 mii20212022: 72.990 lei20222023: 120.620 lei121 mii2023
Profit net lei
2019: 20.361 lei20192020: 24.243 lei20202021: 159.211 lei159 mii20212022: −9.226 lei20222023: −53.403 lei−53 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru HERMENEAN INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 120.620 lei în creștere față de 2022 −53.403 lei în scădere față de 2022 116.861 lei în creștere față de 2022 — 138.019 lei 21.158 lei 3 în creștere față de 2022
2022 72.990 lei în scădere față de 2021 −9.226 lei în scădere față de 2021 16.738 lei în creștere față de 2021 — 91.300 lei 74.562 lei 2 în scădere față de 2021
2021 297.230 lei în creștere față de 2020 159.211 lei în creștere față de 2020 12.526 lei în scădere față de 2020 — 171.937 lei 159.411 lei 3 în creștere față de 2020
2020 123.836 lei în creștere față de 2019 24.243 lei în creștere față de 2019 36.733 lei în creștere față de 2019 — 61.176 lei 24.443 lei 2
2019 33.000 lei 20.361 lei 3.765 lei — 24.326 lei 20.561 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare