HETMUR ELYS S.R.L.

HETMUR ELYS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41659069, Nr. Reg. Com. J2019001007307. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1429 - Fabricarea altor articole de imbracaminte si accesorii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 18 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. PLUGARILOR, NR.12, cod poștal 445100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HETMUR ELYS S.R.L.
CUI
41659069
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001007307
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 septembrie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. PLUGARILOR, NR.12
Cod poștal
445100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1429
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte si accesorii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, HETMUR ELYS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 80.174 lei, un profit net de 1.780 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 10.942 lei2020 · Cifra de afaceri: 66.601 lei2021 · Cifra de afaceri: 86.150 lei2022 · Cifra de afaceri: 21.687 lei2023 · Cifra de afaceri: 81.476 lei2024 · Cifra de afaceri: 90.726 lei2025 · Cifra de afaceri: 80.174 lei2019 · Profit net: 1.557 lei2020 · Profit net: 11.485 lei2021 · Profit net: 25.079 lei2022 · Profit net: −4.018 lei2023 · Profit net: 213 lei2024 · Profit net: −918 lei2025 · Profit net: 1.780 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 10.942 lei20192020: 66.601 lei20202021: 86.150 lei20212022: 21.687 lei20222023: 81.476 lei20232024: 90.726 lei91 mii20242025: 80.174 lei80 mii2025
Profit net lei
2019: 1.557 lei20192020: 11.485 lei20202021: 25.079 lei25 mii20212022: −4.018 lei−4 mii20222023: 213 lei20232024: −918 lei20242025: 1.780 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HETMUR ELYS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 80.174 lei în scădere față de 2024 1.780 lei în creștere față de 2024 20.501 lei în creștere față de 2024 6.937 lei 28.942 lei 15.378 lei —
2024 90.726 lei în creștere față de 2023 −918 lei în scădere față de 2023 3.833 lei în scădere față de 2023 6.937 lei 30.494 lei 33.598 lei 1
2023 81.476 lei în creștere față de 2022 213 lei în creștere față de 2022 30.074 lei în creștere față de 2022 6.937 lei 57.653 lei 34.516 lei 1
2022 21.687 lei în scădere față de 2021 −4.018 lei în scădere față de 2021 7.297 lei în scădere față de 2021 10.382 lei 31.218 lei 34.303 lei 1
2021 86.150 lei în creștere față de 2020 25.079 lei în creștere față de 2020 15.238 lei în scădere față de 2020 3.810 lei 49.749 lei 38.321 lei 1
2020 66.601 lei în creștere față de 2019 11.485 lei în creștere față de 2019 18.968 lei în creștere față de 2019 365 lei 31.845 lei 13.242 lei 1
2019 10.942 lei 1.557 lei 11.436 lei 365 lei 12.828 lei 1.757 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare