HEYWAY S.R.L.

HEYWAY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 39969416, Nr. Reg. Com. J2018001512048. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 8 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.48, cod poștal 600010. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HEYWAY S.R.L.
CUI
39969416
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001512048
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 octombrie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.48
Cod poștal
600010
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, HEYWAY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 448.453 lei, o pierdere netă de 96.868 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 2.030 lei2019 · Cifra de afaceri: 281.179 lei2020 · Cifra de afaceri: 576.005 lei2021 · Cifra de afaceri: 722.029 lei2022 · Cifra de afaceri: 927.943 lei2023 · Cifra de afaceri: 771.250 lei2024 · Cifra de afaceri: 848.131 lei2025 · Cifra de afaceri: 448.453 lei2018 · Profit net: −3.495 lei2019 · Profit net: 57.252 lei2020 · Profit net: 82.855 lei2021 · Profit net: 7.560 lei2022 · Profit net: 151.828 lei2023 · Profit net: 61.333 lei2024 · Profit net: −216.945 lei2025 · Profit net: −96.868 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 2.030 lei'182019: 281.179 lei'192020: 576.005 lei'202021: 722.029 lei'212022: 927.943 lei928 mii'222023: 771.250 lei'232024: 848.131 lei'242025: 448.453 lei448 mii'25
Profit net lei
2018: −3.495 lei'182019: 57.252 lei'192020: 82.855 lei'202021: 7.560 lei'212022: 151.828 lei152 mii'222023: 61.333 lei'232024: −216.945 lei−217 mii'242025: −96.868 lei−97 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru HEYWAY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 448.453 lei în scădere față de 2024 −96.868 lei în creștere față de 2024 280.628 lei în scădere față de 2024 25.048 lei 68.512 lei −187.068 lei 2 în scădere față de 2024
2024 848.131 lei în creștere față de 2023 −216.945 lei în scădere față de 2023 668.759 lei în scădere față de 2023 469.101 lei 109.458 lei −90.200 lei 5 în creștere față de 2023
2023 771.250 lei în scădere față de 2022 61.333 lei în scădere față de 2022 672.586 lei în creștere față de 2022 656.660 lei 142.671 lei 126.745 lei 4 în scădere față de 2022
2022 927.943 lei în creștere față de 2021 151.828 lei în creștere față de 2021 292.651 lei în scădere față de 2021 235.838 lei 209.182 lei 152.369 lei 5 în scădere față de 2021
2021 722.029 lei în creștere față de 2020 7.560 lei în scădere față de 2020 335.247 lei în creștere față de 2020 290.854 lei 138.069 lei 93.676 lei 6 în creștere față de 2020
2020 576.005 lei în creștere față de 2019 82.855 lei în creștere față de 2019 77.900 lei în scădere față de 2019 81.683 lei 133.329 lei 137.112 lei 5 în creștere față de 2019
2019 281.179 lei în creștere față de 2018 57.252 lei în creștere față de 2018 82.530 lei în creștere față de 2018 51.347 lei 85.440 lei 54.257 lei 2 în creștere față de 2018
2018 2.030 lei −3.495 lei 5.691 lei 102 lei 2.294 lei −3.295 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare