HI-RES IT SRL

HI-RES IT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 38371758, Nr. Reg. Com. J2017003227222. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MUŞATINI, NR.33, BL.T1, SC.A, ET.4, AP.2, cod poștal 700590. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HI-RES IT SRL
CUI
38371758
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003227222
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2017
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MUŞATINI, NR.33, BL.T1, SC.A, ET.4, AP.2
Cod poștal
700590
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, HI-RES IT SRL a raportat o pierdere netă de 2.931 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Cifra de afaceri: 17.655 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.035 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.833 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.287 lei2017 · Profit net: −10.982 lei2018 · Profit net: 6.782 lei2019 · Profit net: −826 lei2020 · Profit net: 2.422 lei2021 · Profit net: 4.002 lei2022 · Profit net: −1.733 lei2023 · Profit net: −1.911 lei2024 · Profit net: −1.208 lei2025 · Profit net: −2.931 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 0 lei20172018: 17.655 lei18 mii20182019: 4.035 lei20192020: 5.833 lei20202021: 5.287 lei5 mii2021
Profit net lei
2017: −10.982 lei−11 mii'172018: 6.782 lei7 mii'182019: −826 lei'192020: 2.422 lei'202021: 4.002 lei'212022: −1.733 lei'222023: −1.911 lei'232024: −1.208 lei'242025: −2.931 lei−3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru HI-RES IT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.931 lei în scădere față de 2024 14.931 lei în creștere față de 2024 — 8.747 lei −6.184 lei —
2024 — −1.208 lei în creștere față de 2023 14.750 lei în scădere față de 2023 — 11.496 lei −3.254 lei —
2023 — −1.911 lei în scădere față de 2022 14.869 lei — 12.823 lei −2.046 lei —
2022 — −1.733 lei în scădere față de 2021 14.869 lei în creștere față de 2021 — 14.734 lei −135 lei —
2021 5.287 lei în scădere față de 2020 4.002 lei în creștere față de 2020 14.800 lei în scădere față de 2020 — 16.398 lei 1.598 lei —
2020 5.833 lei în creștere față de 2019 2.422 lei în creștere față de 2019 14.934 lei în creștere față de 2019 — 12.530 lei −2.404 lei —
2019 4.035 lei în scădere față de 2018 −826 lei în scădere față de 2018 14.800 lei în scădere față de 2018 1.277 lei 8.697 lei −4.826 lei —
2018 17.655 lei în creștere față de 2017 6.782 lei în creștere față de 2017 15.225 lei în scădere față de 2017 2.810 lei 8.415 lei −4.000 lei —
2017 0 lei −10.982 lei 17.300 lei 4.343 lei 2.175 lei −10.782 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare