HIDRA SECURITY S.R.L.

HIDRA SECURITY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41358740, Nr. Reg. Com. J2020003028225. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8001 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 5 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT LEŢCANI COM. LEŢCANI, STR DRAGOS VODA, NR.14, cod poștal 707280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HIDRA SECURITY S.R.L.
CUI
41358740
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020003028225
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iulie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT LEŢCANI COM. LEŢCANI, STR DRAGOS VODA, NR.14
Cod poștal
707280
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8001
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2024, HIDRA SECURITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.763.977 lei, o pierdere netă de 471.635 lei și un număr mediu de 22 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 4.140 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.328.400 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.374.998 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.378.441 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.763.977 lei2020 · Profit net: −9.137 lei2021 · Profit net: 377.334 lei2022 · Profit net: 13.526 lei2023 · Profit net: 39.658 lei2024 · Profit net: −471.635 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 4.140 lei20202021: 1.328.400 lei20212022: 1.374.998 lei20222023: 1.378.441 lei20232024: 1.763.977 lei1,8 mil.2024
Profit net lei
2020: −9.137 lei20202021: 377.334 lei377 mii20212022: 13.526 lei20222023: 39.658 lei20232024: −471.635 lei−472 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru HIDRA SECURITY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.763.977 lei în creștere față de 2023 −471.635 lei în scădere față de 2023 511.264 lei în creștere față de 2023 57.543 lei 403.671 lei −50.050 lei 22 în creștere față de 2023
2023 1.378.441 lei în creștere față de 2022 39.658 lei în creștere față de 2022 128.847 lei în creștere față de 2022 66.339 lei 484.092 lei 421.584 lei 19 în creștere față de 2022
2022 1.374.998 lei în creștere față de 2021 13.526 lei în scădere față de 2021 93.187 lei în creștere față de 2021 6.523 lei 468.590 lei 381.926 lei 16 în scădere față de 2021
2021 1.328.400 lei în creștere față de 2020 377.334 lei în creștere față de 2020 85.110 lei în creștere față de 2020 7.477 lei 446.030 lei 368.397 lei 18 în creștere față de 2020
2020 4.140 lei −9.137 lei 13.277 lei — 4.340 lei −8.937 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare