HIGH LEVEL CONSTRUCT SRL

HIGH LEVEL CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21575559, Nr. Reg. Com. J40/33/2024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 17 aprilie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BARBU VĂCĂRESCU, NR.162, IN SUPRAFATA DE 220 MP, CORP A, IN SUPRAFATA DE 30 MP, ET.4, cod poștal 020284. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HIGH LEVEL CONSTRUCT SRL
CUI
21575559
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/33/2024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 aprilie 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BARBU VĂCĂRESCU, NR.162, IN SUPRAFATA DE 220 MP, CORP A, IN SUPRAFATA DE 30 MP, ET.4
Cod poștal
020284
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, HIGH LEVEL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 531.608 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.399.539 lei2017 · Cifra de afaceri: 5.244.157 lei2018 · Cifra de afaceri: 13.017.345 lei2019 · Cifra de afaceri: 8.100.114 lei2020 · Cifra de afaceri: 12.630.336 lei2021 · Cifra de afaceri: 16.661.693 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.546.126 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2016 · Profit net: −968.969 lei2017 · Profit net: 919.565 lei2018 · Profit net: 972.882 lei2019 · Profit net: 1.270.311 lei2020 · Profit net: 4.176.490 lei2021 · Profit net: 4.744.639 lei2022 · Profit net: 188.480 lei2023 · Profit net: −331.208 lei2024 · Profit net: 368.160 lei2025 · Profit net: −531.608 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.399.539 lei'162017: 5.244.157 lei'172018: 13.017.345 lei'182019: 8.100.114 lei'192020: 12.630.336 lei'202021: 16.661.693 lei16,7 mil.'212022: 2.546.126 lei'222023: 5.000 lei'232024: 0 lei'242025: 0 lei0'25
Profit net lei
2016: −968.969 lei−969 mii'162017: 919.565 lei'172018: 972.882 lei'182019: 1.270.311 lei'192020: 4.176.490 lei'202021: 4.744.639 lei4,7 mil.'212022: 188.480 lei'222023: −331.208 lei'232024: 368.160 lei'242025: −531.608 lei−532 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru HIGH LEVEL CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei −531.608 lei în scădere față de 2024 55.932 lei în scădere față de 2024 — 4.931.105 lei 4.875.173 lei 1
2024 0 lei în scădere față de 2023 368.160 lei în creștere față de 2023 521.384 lei în creștere față de 2023 — 6.032.639 lei 5.511.255 lei 1
2023 5.000 lei în scădere față de 2022 −331.208 lei în scădere față de 2022 330.215 lei în creștere față de 2022 228.218 lei 3.429.500 lei 3.327.503 lei 1 în scădere față de 2022
2022 2.546.126 lei în scădere față de 2021 188.480 lei în scădere față de 2021 146.856 lei în scădere față de 2021 249.624 lei 7.505.745 lei 8.212.661 lei 4 în scădere față de 2021
2021 16.661.693 lei în creștere față de 2020 4.744.639 lei în creștere față de 2020 680.341 lei în scădere față de 2020 301.565 lei 8.932.582 lei 8.604.181 lei 57 în creștere față de 2020
2020 12.630.336 lei în creștere față de 2019 4.176.490 lei în creștere față de 2019 2.742.430 lei în creștere față de 2019 384.098 lei 7.079.345 lei 4.764.806 lei 45 în creștere față de 2019
2019 8.100.114 lei în scădere față de 2018 1.270.311 lei în creștere față de 2018 2.713.684 lei în creștere față de 2018 467.226 lei 5.383.237 lei 2.456.419 lei 42
2018 13.017.345 lei în creștere față de 2017 972.882 lei în creștere față de 2017 1.916.487 lei în scădere față de 2017 234.578 lei 3.895.836 lei 1.186.108 lei 42 în creștere față de 2017
2017 5.244.157 lei în creștere față de 2016 919.565 lei în creștere față de 2016 3.256.065 lei în creștere față de 2016 10.990 lei 2.943.104 lei 213.227 lei 27 în creștere față de 2016
2016 1.399.539 lei −968.969 lei 1.835.498 lei 13.575 lei 1.193.266 lei −706.338 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.