HIGH YIELD GROUP S.R.L.

HIGH YIELD GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 44283340, Nr. Reg. Com. J2022000233097. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5224 - Manipulari. Societatea a fost înființată la data de 17 mai 2021. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.3, BL.3-5, SC.1, ET.1, AP.1, cod poștal 810002. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HIGH YIELD GROUP S.R.L.
CUI
44283340
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000233097
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 mai 2021
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.3, BL.3-5, SC.1, ET.1, AP.1
Cod poștal
810002
Cod CAEN
5224
Domeniu de activitate
Manipulari

Situații financiare

În 2025, HIGH YIELD GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.971.037 lei, o pierdere netă de 376.780 lei și un număr mediu de 19 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 123.009 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.489.102 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.800.403 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.971.037 lei2021 · Profit net: −301 lei2022 · Profit net: 1.920 lei2023 · Profit net: 322.440 lei2024 · Profit net: 110.295 lei2025 · Profit net: −376.780 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 123.009 lei20222023: 2.489.102 lei20232024: 2.800.403 lei2,8 mil.20242025: 1.971.037 lei2,0 mil.2025
Profit net lei
2021: −301 lei20212022: 1.920 lei20222023: 322.440 lei322 mii20232024: 110.295 lei20242025: −376.780 lei−377 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HIGH YIELD GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.971.037 lei în scădere față de 2024 −376.780 lei în scădere față de 2024 912.144 lei în creștere față de 2024 87.269 lei 405.930 lei −307.818 lei 19 în scădere față de 2024
2024 2.800.403 lei în creștere față de 2023 110.295 lei în scădere față de 2023 507.683 lei în scădere față de 2023 108.277 lei 361.916 lei 133.779 lei 36
2023 2.489.102 lei în creștere față de 2022 322.440 lei în creștere față de 2022 626.862 lei în creștere față de 2022 70.426 lei 856.947 lei 324.371 lei 36 în creștere față de 2022
2022 123.009 lei 1.920 lei în creștere față de 2021 106.797 lei în creștere față de 2021 151 lei 48.959 lei 1.819 lei 8
2021 — −301 lei 725 lei 514 lei 110 lei −101 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare