HILLSIDE DEVELOPMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 21435784, Nr. Reg. Com. J2007000322381. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 23 martie 2007. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DACIA, NR.10, cod poștal 240539. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- HILLSIDE DEVELOPMENT SRL
- CUI
- 21435784
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000322381
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 23 martie 2007
- Județ
- Vâlcea
- Sediul social
- JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DACIA, NR.10
- Cod poștal
- 240539
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6812
- Domeniu de activitate
- Lucrari de instalatii electrice
Situații financiare
În 2025, HILLSIDE DEVELOPMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2024 | 111.270 lei | 464.520 lei | 3.020 lei | 356.270 lei | 0 |
| 2024 | — | −8.386 lei în scădere față de 2023 | 111.270 lei în creștere față de 2023 | 464.520 lei | 3.020 lei | 356.270 lei | 0 |
| 2023 | — | −7.776 lei în creștere față de 2022 | 110.659 lei în scădere față de 2022 | 472.295 lei | 3.020 lei | 364.656 lei | 0 |
| 2022 | — | −8.224 lei în scădere față de 2021 | 193.365 lei în creștere față de 2021 | 480.071 lei | 781.661 lei | 1.068.367 lei | 0 |
| 2021 | — | −7.959 lei în scădere față de 2020 | 139.487 lei în creștere față de 2020 | 484.817 lei | 698.966 lei | 1.044.296 lei | 0 |
| 2020 | — | −7.783 lei în scădere față de 2019 | 139.304 lei în creștere față de 2019 | 492.592 lei | 698.967 lei | 1.052.255 lei | 0 |
| 2019 | — | −578 lei în creștere față de 2018 | 139.297 lei în scădere față de 2018 | 500.368 lei | 698.967 lei | 1.060.038 lei | 0 |
| 2018 | — | −5.314 lei în scădere față de 2017 | 479.737 lei în creștere față de 2017 | 500.368 lei | 1.218.765 lei | 1.239.396 lei | — |
| 2017 | — | −3.609 lei în creștere față de 2016 | 234.751 lei în creștere față de 2016 | 595.927 lei | 977.963 lei | 1.339.139 lei | — |
| 2016 | 42 lei | −13.128 lei | 233.731 lei | 595.927 lei | 980.552 lei | 1.342.748 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
