HIMALAYA CONCEPT S.R.L.

HIMALAYA CONCEPT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41492113, Nr. Reg. Com. J40/10368/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 6 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PÂNCOTA, NR.62, CAMERA NR. 2, ET.2, AP.5, cod poștal 022782. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HIMALAYA CONCEPT S.R.L.
CUI
41492113
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/10368/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PÂNCOTA, NR.62, CAMERA NR. 2, ET.2, AP.5
Cod poștal
022782
Cod CAEN
4642
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei

Situații financiare

În 2025, HIMALAYA CONCEPT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.000 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.026 lei2020 · Cifra de afaceri: 12.492 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.844 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.637 lei2019 · Profit net: −2.561 lei2020 · Profit net: −14.892 lei2021 · Profit net: −49.851 lei2022 · Profit net: −32.142 lei2023 · Profit net: 400 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: −3.000 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.026 lei20192020: 12.492 lei12 mii20202021: 11.844 lei20212022: 10.637 lei11 mii2022
Profit net lei
2019: −2.561 lei20192020: −14.892 lei20202021: −49.851 lei−50 mii20212022: −32.142 lei20222023: 400 lei40020232024: 0 lei20242025: −3.000 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HIMALAYA CONCEPT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.000 lei în scădere față de 2024 136.550 lei în creștere față de 2024 — 36.503 lei −100.047 lei —
2024 — 0 lei în scădere față de 2023 135.950 lei — 38.903 lei −97.047 lei —
2023 — 400 lei în creștere față de 2022 135.950 lei în scădere față de 2022 — 38.903 lei −97.047 lei —
2022 10.637 lei în scădere față de 2021 −32.142 lei în creștere față de 2021 136.350 lei în creștere față de 2021 — 38.904 lei −97.446 lei 0
2021 11.844 lei în scădere față de 2020 −49.851 lei în scădere față de 2020 89.494 lei în creștere față de 2020 — 24.190 lei −65.304 lei —
2020 12.492 lei în creștere față de 2019 −14.892 lei în scădere față de 2019 30.189 lei în creștere față de 2019 — 14.736 lei −15.453 lei —
2019 3.026 lei −2.561 lei 9.911 lei — 9.350 lei −561 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare