HORST FARMING S.R.L.

HORST FARMING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40480188, Nr. Reg. Com. J2019000777401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0141 - Cresterea bovinelor de lapte. Societatea a fost înființată la data de 23 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR DIACONU CORESI, NR.53. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HORST FARMING S.R.L.
CUI
40480188
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000777401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 ianuarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR DIACONU CORESI, NR.53
Cod CAEN
0141
Domeniu de activitate
Cresterea bovinelor de lapte

Situații financiare

În 2025, HORST FARMING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 209.086 lei, un profit net de 5.956 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii201920202021202420252019 · Cifra de afaceri: 22.164 lei2020 · Cifra de afaceri: 25.445 lei2021 · Cifra de afaceri: 108.521 lei2024 · Cifra de afaceri: 249.699 lei2025 · Cifra de afaceri: 209.086 lei2019 · Profit net: 54.958 lei2020 · Profit net: 8.393 lei2021 · Profit net: 403.154 lei2024 · Profit net: 1.010 lei2025 · Profit net: 5.956 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 22.164 lei20192020: 25.445 lei20202021: 108.521 lei20212024: 249.699 lei250 mii20242025: 209.086 lei209 mii2025
Profit net lei
2019: 54.958 lei20192020: 8.393 lei20202021: 403.154 lei403 mii20212024: 1.010 lei20242025: 5.956 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HORST FARMING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 209.086 lei în scădere față de 2024 5.956 lei în creștere față de 2024 82.502 lei în creștere față de 2024 218.390 lei 82.727 lei 218.615 lei 1
2024 249.699 lei în creștere față de 2021 1.010 lei în scădere față de 2021 56.136 lei în creștere față de 2021 219.052 lei 49.743 lei 212.659 lei 1 în creștere față de 2021
2021 108.521 lei în creștere față de 2020 403.154 lei în creștere față de 2020 16.885 lei în creștere față de 2020 132.500 lei 351.090 lei 466.705 lei 0
2020 25.445 lei în creștere față de 2019 8.393 lei în scădere față de 2019 9.182 lei în creștere față de 2019 0 lei 72.733 lei 63.551 lei 0
2019 22.164 lei 54.958 lei 1.457 lei 0 lei 56.615 lei 55.158 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare