HOTEL CONCRETE S.R.L.

HOTEL CONCRETE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40738261, Nr. Reg. Com. J26/636/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5510 - Hoteluri si alte facilitati de cazare similare. Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, ORŞ. UNGHENI, STR. PRINCIPALA, NR.1A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HOTEL CONCRETE S.R.L.
CUI
40738261
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/636/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 martie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, ORŞ. UNGHENI, STR. PRINCIPALA, NR.1A
Cod CAEN
5510
Domeniu de activitate
Hoteluri si alte facilitati de cazare similare

Situații financiare

În 2025, HOTEL CONCRETE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 704.910 lei, o pierdere netă de 211.723 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.279.580 lei2020 · Cifra de afaceri: 845.513 lei2021 · Cifra de afaceri: 885.734 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.408.443 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.247.271 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.742.227 lei2025 · Cifra de afaceri: 704.910 lei2019 · Profit net: −54.789 lei2020 · Profit net: −160.265 lei2021 · Profit net: −192.251 lei2022 · Profit net: −206.081 lei2023 · Profit net: −206.780 lei2024 · Profit net: 170.315 lei2025 · Profit net: −211.723 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.279.580 lei20192020: 845.513 lei20202021: 885.734 lei20212022: 1.408.443 lei20222023: 1.247.271 lei20232024: 1.742.227 lei1,7 mil.20242025: 704.910 lei705 mii2025
Profit net lei
2019: −54.789 lei20192020: −160.265 lei20202021: −192.251 lei20212022: −206.081 lei20222023: −206.780 lei20232024: 170.315 lei170 mii20242025: −211.723 lei−212 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HOTEL CONCRETE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 704.910 lei în scădere față de 2024 −211.723 lei în scădere față de 2024 969.510 lei în creștere față de 2024 1.912 lei 106.014 lei −860.575 lei 9 în scădere față de 2024
2024 1.742.227 lei în creștere față de 2023 170.315 lei în creștere față de 2023 899.280 lei în scădere față de 2023 4.823 lei 244.029 lei −648.852 lei 12
2023 1.247.271 lei în scădere față de 2022 −206.780 lei în scădere față de 2022 968.468 lei în creștere față de 2022 8.480 lei 137.942 lei −819.167 lei 12
2022 1.408.443 lei în creștere față de 2021 −206.081 lei în scădere față de 2021 791.902 lei în creștere față de 2021 11.351 lei 167.074 lei −612.387 lei 12 în scădere față de 2021
2021 885.734 lei în creștere față de 2020 −192.251 lei în scădere față de 2020 574.738 lei în creștere față de 2020 18.371 lei 148.433 lei −406.305 lei 18 în creștere față de 2020
2020 845.513 lei în scădere față de 2019 −160.265 lei în scădere față de 2019 326.972 lei în creștere față de 2019 22.003 lei 87.860 lei −214.054 lei 14 în scădere față de 2019
2019 1.279.580 lei −54.789 lei 236.075 lei 30.573 lei 150.876 lei −53.789 lei 21

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare