HOUSE OF TAZ CREATIONS S.R.L.

HOUSE OF TAZ CREATIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41554496, Nr. Reg. Com. J2019001719262. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 23 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT CHINARI COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. PRINCIPALĂ, NR.155, cod poștal 547567. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HOUSE OF TAZ CREATIONS S.R.L.
CUI
41554496
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001719262
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 august 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT CHINARI COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. PRINCIPALĂ, NR.155
Cod poștal
547567
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, HOUSE OF TAZ CREATIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.087 lei, o pierdere netă de 7.136 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.650 lei2021 · Cifra de afaceri: 24.100 lei2022 · Cifra de afaceri: 22.113 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.600 lei2024 · Cifra de afaceri: 25.200 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.087 lei2019 · Profit net: 1.001 lei2020 · Profit net: 697 lei2021 · Profit net: 3.429 lei2022 · Profit net: −1.699 lei2023 · Profit net: −8.831 lei2024 · Profit net: 17.907 lei2025 · Profit net: −7.136 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.500 lei20192020: 4.650 lei20202021: 24.100 lei20212022: 22.113 lei20222023: 4.600 lei20232024: 25.200 lei25 mii20242025: 1.087 lei1 mii2025
Profit net lei
2019: 1.001 lei20192020: 697 lei20202021: 3.429 lei20212022: −1.699 lei20222023: −8.831 lei−9 mii20232024: 17.907 lei18 mii20242025: −7.136 lei−7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru HOUSE OF TAZ CREATIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.087 lei în scădere față de 2024 −7.136 lei în scădere față de 2024 1.990 lei în scădere față de 2024 — 7.358 lei 5.368 lei —
2024 25.200 lei în creștere față de 2023 17.907 lei în creștere față de 2023 7.311 lei în creștere față de 2023 — 19.815 lei 12.504 lei —
2023 4.600 lei în scădere față de 2022 −8.831 lei în scădere față de 2022 6.142 lei în creștere față de 2022 — 739 lei −5.403 lei —
2022 22.113 lei în scădere față de 2021 −1.699 lei în scădere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 — 3.628 lei 3.628 lei —
2021 24.100 lei în creștere față de 2020 3.429 lei în creștere față de 2020 221 lei în creștere față de 2020 — 5.548 lei 5.327 lei —
2020 4.650 lei în creștere față de 2019 697 lei în scădere față de 2019 125 lei în scădere față de 2019 — 2.023 lei 1.898 lei —
2019 2.500 lei 1.001 lei 275 lei 247 lei 1.229 lei 1.201 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare