HYDROPONICS FARMING S.R.L.

HYDROPONICS FARMING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 39563778, Nr. Reg. Com. J20/827/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7490 - Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT HONDOL COM. CERTEJU DE SUS, HONDOL, NR.9, cod poștal 337193. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HYDROPONICS FARMING S.R.L.
CUI
39563778
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/827/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 iulie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, SAT HONDOL COM. CERTEJU DE SUS, HONDOL, NR.9
Cod poștal
337193
Cod CAEN
7490
Domeniu de activitate
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2024, HYDROPONICS FARMING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.999.417 lei, o pierdere netă de 789.300 lei și un număr mediu de 12 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.2018201920202022202320242019 · Cifra de afaceri: 36.929 lei2020 · Cifra de afaceri: 136.195 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.530.977 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.327.944 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.999.417 lei2018 · Profit net: −2.791 lei2019 · Profit net: −31.966 lei2020 · Profit net: 76.744 lei2022 · Profit net: 368.118 lei2023 · Profit net: 718.520 lei2024 · Profit net: −789.300 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 36.929 lei20192020: 136.195 lei20202022: 1.530.977 lei20222023: 4.327.944 lei4,3 mil.20232024: 1.999.417 lei2,0 mil.2024
Profit net lei
2018: −2.791 lei20182019: −31.966 lei20192020: 76.744 lei20202022: 368.118 lei20222023: 718.520 lei719 mii20232024: −789.300 lei−789 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru HYDROPONICS FARMING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.999.417 lei în scădere față de 2023 −789.300 lei în scădere față de 2023 1.875.777 lei în creștere față de 2023 935.772 lei 747.927 lei −192.078 lei 12 în creștere față de 2023
2023 4.327.944 lei în creștere față de 2022 718.520 lei în creștere față de 2022 165.993 lei în scădere față de 2022 201.644 lei 857.984 lei 893.635 lei 11 în creștere față de 2022
2022 1.530.977 lei în creștere față de 2020 368.118 lei în creștere față de 2020 556.649 lei în creștere față de 2020 285.269 lei 864.262 lei 569.439 lei 4
2020 136.195 lei în creștere față de 2019 76.744 lei în creștere față de 2019 98.791 lei în creștere față de 2019 2.354 lei 138.674 lei 42.237 lei —
2019 36.929 lei −31.966 lei în scădere față de 2018 66.406 lei în creștere față de 2018 4.456 lei 27.393 lei −34.557 lei —
2018 — −2.791 lei 4.680 lei 250 lei 1.839 lei −2.591 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare