I LOVE JEANS S.R.L.

I LOVE JEANS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40121940, Nr. Reg. Com. J2018002620083. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1399 - Fabricarea altor articole textile n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. DECEBAL, NR.203-204. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
I LOVE JEANS S.R.L.
CUI
40121940
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002620083
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 noiembrie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. DECEBAL, NR.203-204
Cod CAEN
1399
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole textile n.c.a.

Situații financiare

În 2025, I LOVE JEANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 194.264 lei, un profit net de 18.535 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 61.071 lei2020 · Cifra de afaceri: 62.870 lei2021 · Cifra de afaceri: 89.290 lei2022 · Cifra de afaceri: 104.625 lei2023 · Cifra de afaceri: 161.980 lei2024 · Cifra de afaceri: 206.504 lei2025 · Cifra de afaceri: 194.264 lei2019 · Profit net: 5.332 lei2020 · Profit net: −15.772 lei2021 · Profit net: −1.597 lei2022 · Profit net: 5.521 lei2023 · Profit net: −37.225 lei2024 · Profit net: 16.962 lei2025 · Profit net: 18.535 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 61.071 lei20192020: 62.870 lei20202021: 89.290 lei20212022: 104.625 lei20222023: 161.980 lei20232024: 206.504 lei207 mii20242025: 194.264 lei194 mii2025
Profit net lei
2019: 5.332 lei20192020: −15.772 lei20202021: −1.597 lei20212022: 5.521 lei20222023: −37.225 lei−37 mii20232024: 16.962 lei20242025: 18.535 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru I LOVE JEANS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 194.264 lei în scădere față de 2024 18.535 lei în creștere față de 2024 120.625 lei în scădere față de 2024 — 112.582 lei −8.043 lei 1
2024 206.504 lei în creștere față de 2023 16.962 lei în creștere față de 2023 120.717 lei în creștere față de 2023 — 94.139 lei −26.578 lei 1 în scădere față de 2023
2023 161.980 lei în creștere față de 2022 −37.225 lei în scădere față de 2022 100.006 lei în creștere față de 2022 — 56.466 lei −43.540 lei 2 în creștere față de 2022
2022 104.625 lei în creștere față de 2021 5.521 lei în creștere față de 2021 58.637 lei în creștere față de 2021 — 52.322 lei −6.315 lei 1
2021 89.290 lei în creștere față de 2020 −1.597 lei în creștere față de 2020 45.931 lei în creștere față de 2020 — 34.095 lei −11.836 lei 1
2020 62.870 lei în creștere față de 2019 −15.772 lei în scădere față de 2019 38.041 lei în creștere față de 2019 — 27.801 lei −10.240 lei 1
2019 61.071 lei 5.332 lei 27.938 lei — 28.168 lei 5.532 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare