I.M. JAM INVESTMENT S.R.L.

Inactivă fiscal din 4 decembrie 2020. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

I.M. JAM INVESTMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18751175, Nr. Reg. Com. J40/9483/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6810 - Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 9 iunie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. GHIRLANDEI, NR.1A, BL.N13, SC.6, ET.1, AP.79, cod poștal 062241. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 4 decembrie 2020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
I.M. JAM INVESTMENT S.R.L.
CUI
18751175
Stare
Inactivă fiscal din 4 decembrie 2020
Nr. Registrul Comerțului
J40/9483/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 iunie 2006
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. GHIRLANDEI, NR.1A, BL.N13, SC.6, ET.1, AP.79
Cod poștal
062241
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6810
Domeniu de activitate
Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii

Situații financiare

În 2019, I.M. JAM INVESTMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.000 lei, o pierdere netă de 2.517.268 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−3,0 mil.−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.20162017201820192016 · Cifra de afaceri: 8.000 lei2017 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2018 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2016 · Profit net: −821.860 lei2017 · Profit net: −1.025.245 lei2018 · Profit net: −298.290 lei2019 · Profit net: −2.517.268 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 8.000 lei20162017: 12.000 lei12 mii20172018: 12.000 lei20182019: 12.000 lei12 mii2019
Profit net lei
2016: −821.860 lei20162017: −1.025.245 lei20172018: −298.290 lei20182019: −2.517.268 lei−2,5 mil.2019
Indicatori financiari pe ani pentru I.M. JAM INVESTMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2019 12.000 lei −2.517.268 lei în scădere față de 2018 11.864.918 lei în scădere față de 2018 — 110.570 lei −11.754.348 lei —
2018 12.000 lei −298.290 lei în creștere față de 2017 12.068.857 lei în creștere față de 2017 2.792.720 lei 39.057 lei −9.237.080 lei —
2017 12.000 lei în creștere față de 2016 −1.025.245 lei în scădere față de 2016 11.771.628 lei în creștere față de 2016 2.792.720 lei 40.118 lei −8.938.790 lei —
2016 8.000 lei −821.860 lei 10.753.113 lei 2.792.720 lei 46.848 lei −7.913.545 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.