I.M.U. LABORATORIES SRL

Radiată din 20 august 2020. Această firmă nu mai este în funcțiune.

I.M.U. LABORATORIES SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 20742993, Nr. Reg. Com. J40/1186/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7120 - Activitati de testari si analize tehnice. Societatea a fost înființată la data de 24 ianuarie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. ZBOINA NEAGRĂ, NR.9, BL.117, SC.1, ET.4, AP.25, cod poștal 060453. Societatea este radiată din data de 20 august 2020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
I.M.U. LABORATORIES SRL
CUI
20742993
Stare
Radiată din 20 august 2020
Nr. Registrul Comerțului
J40/1186/2007
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 ianuarie 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. ZBOINA NEAGRĂ, NR.9, BL.117, SC.1, ET.4, AP.25
Cod poștal
060453
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7120
Domeniu de activitate
Activitati de testari si analize tehnice

Situații financiare

În 2019, I.M.U. LABORATORIES SRL a raportat o cifră de afaceri de 657.523 lei, o pierdere netă de 289.517 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.20162017201820192016 · Cifra de afaceri: 730.730 lei2017 · Cifra de afaceri: 641.673 lei2018 · Cifra de afaceri: 789.256 lei2019 · Cifra de afaceri: 657.523 lei2016 · Profit net: −119.932 lei2017 · Profit net: −334.329 lei2018 · Profit net: −290.660 lei2019 · Profit net: −289.517 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 730.730 lei20162017: 641.673 lei20172018: 789.256 lei789 mii20182019: 657.523 lei658 mii2019
Profit net lei
2016: −119.932 lei20162017: −334.329 lei−334 mii20172018: −290.660 lei20182019: −289.517 lei−290 mii2019
Indicatori financiari pe ani pentru I.M.U. LABORATORIES SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2019 657.523 lei în scădere față de 2018 −289.517 lei în creștere față de 2018 626.623 lei în creștere față de 2018 46.167 lei 287.158 lei −290.011 lei 4 în scădere față de 2018
2018 789.256 lei în creștere față de 2017 −290.660 lei în creștere față de 2017 555.586 lei în creștere față de 2017 113.306 lei 510.790 lei −495 lei 5
2017 641.673 lei în scădere față de 2016 −334.329 lei în scădere față de 2016 110.217 lei în creștere față de 2016 200.345 lei 361.980 lei 290.165 lei 5 în creștere față de 2016
2016 730.730 lei −119.932 lei 70.257 lei 320.757 lei 629.595 lei 624.495 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.